Хіт

Акумуляторна ланцюгова пила STIHL MSA 220 C (MA032000023)

Артикул: MA032000023 Категорія:
Бренд: STIHL
16999грн
Є в наявності

Разом дешевше

32287грн 32156грн
Ви заощаджуєте 131грн
 • Опис

  Професійна акумуляторна ланцюгова пилка. Призначена для розпилювання дерев, будівництва, роботи в саду. Легко подолає великі навантаження. STIHL MSA 220 C найпотужніша акумуляторна пилка в лінійці Штиль. На пилці встановлений професійний ланцюг та шина.

  Інерційне гальмо ланцюга QuickStop. Гальмо ланцюга QuickStop – це захисний механізм для безпечної роботи з бензопилами. Гальмо ланцюга спрацьовує при натисканні на передній захист рук або у разі сильної віддачі та за лічені частки секунди зупиняє пильний ланцюг.
  Система мастила ланцюга Ematic. Система STIHL Ematic складається з шини Ematic, ланцюга Oilomatic та масляного насоса з регулюванням подачі мастила. Особлива конструкція шини та ланцюга змушує кожну краплю олії потрапляти саме туди, де вона необхідна для ефективного змащування. Це дозволяє скоротити витрати олії на 50%.

  Технології:

  • Удосконалений важіль ланцюгового гальма

  Швидке спрацювання гальма під час роботи з агрегатом

  • Тиха робота

  Акумулятори STIHL серії COMPACT працюють дуже тихо, тому використання засобів захисту слуху необов’язкове.

  Швидка натяжка ланцюга

  • Система швидкого натягу ланцюга STIHL (B)

  Система швидкого натягу ланцюга STIHL (B) дозволяє швидко та легко натягувати ланцюг без допомоги інструментів та без контакту з гострим ланцюгом. Для цього потрібно послабити кришку ланцюгової зірочки та відрегулювати натяг ланцюга за допомогою зручної ручки.

  • Два положення фіксації батареї в інструменті

  Батарея має два положення фіксації у пристрої. У першому положенні фіксації – проміжному положенні батарея надійно закріплена, але не стосується електричних контактів у пристрої. У другому положенні фіксації – робочому положенні батарея повністю вставлена, стикаючись з електричних контактів.

  • гальмо ланцюга QuickStop Super 

  Додаткова гальмівна система для більшої безпеки – ексклюзивно від STIHL. Ланцюг зупиняється не тільки при сильній віддачі або активації переднього захисту руки, але і коли Ви відпускаєте задню рукоятку. Зупинка ланцюга відбувається протягом декількох часток секунди захищаючи користувача.

  • Зручна ручка управління

  М’які чорні вставки задньої рукоятки керування забезпечують міцне та безпечне утримання інструменту за будь-яких умов експлуатації. Важіль керування доповнений боковою кнопкою блокування

  • Ергономічні ручки

  Ергономічна трубчаста ручка та зручна задня рукоятка управління з м’якими вставками приємні на дотик та допомагають надійно утримувати інструмент. Це забезпечує комфортну та безпечну роботу в будь-яких умовах.

  Система мастила ланцюги EmaticСистема змащування ланцюгів Ematic

  Система STIHL Ematic складається з напрямної шини Ematic, пильного ланцюга Oilomatic та масляного насоса з регульованою подачею. Особлива конструкція шини та ланцюга дозволяє кожній краплі олії потрапляти саме туди, де вона необхідна для змащування. Це дозволяє скоротити витрату олії на 50%.

  • EC-Двигун

  Двигун EC з одного боку дозволяє отримати від акумулятора до 55% більше потужності, а з іншого – оберігає його від надмірного зносу, завдяки чому термін служби акумулятора збільшується до 70%. Він справляє переконливе враження також завдяки невеликій вазі, компактним розмірам та високій зносостійкості.

  • Кришка масляного бака, що відкривається без інструмента

  Прозорий масляний бак та його кришка, що відкривається без інструмента, забезпечують простий та зручний контроль рівня олії.

  Швидка натяжка ланцюга

  • Система швидкого натягу ланцюга

  Фірмова система швидкого натягу ланцюгів STIHL (B) перетворює натяг пиляльного ланцюга на дитячу забаву. Потрібно лише послабити гайку кріплення кришки ланцюгової зірочки, і за допомогою регулювального коліщатка легко і швидко натягнути ланцюг. Інструмент для цього не потрібний.

  Технічні дані

  Вага кг3,6
  Номінальна напруга В36
  Вага без акумулятора кг2,9
  Рівень звукового тиску дБ(A)89
  Рівень звукової потужності дБ(A)100
  Крок пиляльного ланцюга3/8″ P
  Час роботи з акумулятором AR 1000 хвдо 110
  Час роботи з акумулятором AR 3000 хвдо 200
  Час роботи з акумулятором AP 200 хвдо 42
  Час роботи з акумулятором AP 300 хвдо 45

  Комплектація:

  • Пила ланцюгова
  • Шина
  • Ланцюг
  • Захисний кожух для шини та ланцюга
  • Комбінований свічковий ключ
  • Інструкція

  Акумулятор та зарядний пристрій не входить у комплектацію.

  Гарантія: 24 місяці

 • Характеристики
  Акумуляторна система

  STIHL AP

  Тип інструменту

  Акумуляторний

  Потужність

  36Вольт

  Шина

  40см

  Ланцюг

  63 PS 55 зубів

  Походження бренду

  Німеччина

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email