Бензопила по бетону STIHL GS 461 (42522000047)

Артикул: 42522000047 Категорія:
Бренд: STIHL
64989грн
Є в наявності
 • Опис

  Бензопила по бетону STIHL GS 461. Потужна бензопила для бетону (4,3 кВт) з міцним алмазним ланцюгом та подачею води для ручного розрізання таких будівельних матеріалів як бетон та природний камінь, а також труб та цегляної кладки. Оснащена двигуном STIHL 2-MIX та довговічною системою фільтрації повітря з фільтром HD2. Для зв’язування пилу, охолодження, змащення та очищення шини та ланцюга використовується вода. Ідеально підходить для демонтажу, реконструкції та переоснащення будівель.

  Технології:

  Алмазная цепь 36 GBM

  • Алмазний ланцюг 36 GBM
   Попередньо заточені діамантові сегменти ланцюга дозволяють GS 461 відразу працювати на повну потужність. Заточувати сегменти ланцюга перед роботою не потрібно. Кожна ланка ланцюга, що виготовляється компанією STIHL, доповнена алмазним сегментом, забезпечує високу швидкість різання. Конструкція ланцюга з опуклими ланками призначена зменшення вібрації.

  Направляющая шина Rollomatic G

  • Шина Rollomatic G
   Шина, а також провідна зірочка промиваються всередині водою. Форсунки розташовані в кришці ланцюгової зірочки, спрямовані вперед. У процесі роботи це захищає користувача від попадання на нього бризок бруду. Крім того, шина оснащена додатковим отвором для відведення води, призначеного для збільшення шляху води загартованою смужкою ковзання.

  Штуцер для подключения воды

  • Штуцер для підключення води
   Штуцер для підключення води розташований безпосередньо на пристрої і при необхідності може бути встановлений вище. Це значно спрощує підведення води та захищає штуцер від забруднення, якщо пристрій стоїть на землі. Подача води необхідна для очищення, зв’язування пилу, а також для охолодження та мастила шини та ланцюга.

  Крышка цепной звездочки с подачей воды

  • Кришка ланцюгової зірочки з подачею води
   Подача води для ефективного промивання пристрою здійснюється через кришку ланцюгової зірочки. Вода проходить під кришкою ланцюгової зірочки і потім знову прямує до каналу, утворюючи замкнутий цикл.

  Резиновый защитный кожух

  • Гумовий захисний кожух
   Резиновый защитный кожух защищает корпус двигателя от повреждений, которые могут возникнуть в момент полного погружения шины в процессе разрезания стены.

   

  Двигатель STIHL 2-MIX

  • Двигун STIHL 2-MIX
   STIHL GS 461 оснащений сучасним двигуном 2-MIX із чотириканальною технологією та низьким рівнем викидів. Залежно від режиму експлуатації заощаджує до 20% палива в порівнянні з 2-тактовими двигунами STIHL такого ж обсягу. За рахунок зменшення втрат заряду при продуванні камери згоряння утворюється менше викидів і знижується навантаження на навколишнє середовище Крім того, двигун 2-MIX має високий крутний момент у широкому діапазоні обертів двигуна.

  Антивибрационная система

  • Антивібраційна система
   Сильна вібрація в зоні ручок може призвести до хронічних порушень кровообігу в руках. Тому компанія STIHL розробила ефективну антивібраційну систему (АС). В інструментах з АС вібрація двигуна, що передається на рукоятку, помітно знижується. (Див. Ілюстрацію).

  Декомпрессионный клапан

  • Декомпресійний клапан.
   Декомпресійний клапан при запуску двигуна випускає частину стиснутої суміші з циліндра. Внаслідок цього необхідно для запуску тягове зусилля на пусковому тросі значно зменшується. Це полегшує роботу користувачеві та продовжує термін служби системи запуску загалом за рахунок зменшення навантаження на її деталі (див. Ілюстрацію).

  Долговечный воздушный фильтр

  • Довговічний повітряний фільтр
   Довговічна система фільтрації є фільтром HD2, призначений для ефективного очищення повітря, в т.ч. від дрібного пилу. Для чищення HD2 фільтра пропонується спеціальний спрей STIHL. Як альтернативу можна використовувати мильний розчин або воду з додаванням оцту. За фільтром HD2 встановлено додатковий фільтр, який уловлює найдрібніші частинки та захищає карбюратор від пилу. Це дозволяє суттєво збільшити міжсервісні інтервали та максимально захистити двигун від зносу.

  Боковое устройство натяжения цепи

  • Бічний натяг ланцюга
   Бічний натяг ланцюга і гайки, захищені від втрати завдяки спеціальному кріпленню, дозволяють легко замінити або підтягнути ланцюг із зовнішнього боку.

  STIHL ElastoStart

  • STIHL ElastoStart
   Пускова ручка ElastoStart значно полегшує запуск двигуна. Спеціальна пускова ручка забезпечує рівномірний запуск без різких рухів. Вбудований амортизаційний елемент вирівнює перепади навантаження, що виникають під час запуску пристрою. При цьому трос надзвичайно зносостійкий.

  Байонетный замок крышки бака

  • Паливний бак з кришкою легко відкривається.
   Можливість відкривати та закривати паливний бак без допоміжного інструменту та зайвих незручностей. Додатковий захист від пилу.

   Технічні характеристики

   Технічні характеристики Значення
   Робочий об’єм 76,5 cм³
   Потужність 4,3/5,8 кВт/к.с.
   Рівень звукового тиску 1) 105 дБ(A)
   Рівень гучності 1) 115 дБ(A)
   Рівень вібрації вліво/вправо 2) 4,5/4 м/с²
   Кількість оборотів Pmax 9.800 Um
   Вага 3) 7,6 кг
   Шина Rollomatic, довжина 40 см
   Крок ланцюга 3/8 “
   Об’єм бака 0,78 l
 • Характеристики
  Потужність

  4,3кВт

  Шина

  40см

  Ланцюг

  36 GBE 64 зуба

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email