Бензопила STIHL MS 500і (11472000000)

Артикул: 11472000000 Категорія:
Бренд: STIHL
62119грн
Є в наявності
 • Опис

  Бензопила STIHL MS 500і (11472000000) Перша у світі бензопила з електронним керуванням упорскуванням. З MS 500i STIHL відкриває нову еру у технології виробництва бензопил. Революційна технологія упорскування STIHL Injection забезпечує швидке прискорення, надзвичайно стабільну високу продуктивність та мінімальну вагу бензопили. Ланцюг розганяється за неймовірні 0,25 секунди з 0 км/год до 100 км/год. Ставлення потужності до ваги STIHL MS 500i є унікальним на ринку і становить 1,24 кг/кВт. Інноваційний двигун із датчиками тиску та температури завжди оптимально дозує паливо. Холодний або гарячий старт незалежно від висоти або температури навколишнього середовища. STIHL Injection забезпечують найлегший запуск за будь-яких умов експлуатації. Ідеально збалансований STIHL MS 500i забезпечує високу швидкість роботи, що дуже важливо для професіоналів. Завдяки своїй легкій конструкції ця бензопила ідеально управляється як при валці дерев так і при розрізанні. Фільтр HD2, незнімна гайка на кришці зірочки, які ви ніколи не втратите, регулювання подачі масла масляним насосом, відкривання кришки бака без інструментів та бічне натягування ланцюга доповнюють основні характеристики. Нова Бензопила STIHL MS 500 вже доступна для замовлення.

  Технології:

  Боковая натяжка цепи

  • Бічна натяжка ланцюга. Доступ до гвинта регулювання натягу ланцюга став набагато простіше, а це покращує загальний настрій працюючого бензопилою.

  2-mix

  • Двигун STIHL 2-MIX. Двотактовий двигун STIHL з технологією 2-MIX відрізняється більшою потужністю та тяговим зусиллям і при цьому на 20% меншими витратами палива в порівнянні з двотактовими двигунами STIHL такого ж об’єму, але без технології 2-Мих. У двигуні з’єднані циліндр з чотириканальної технології та продування. Також на 70% знижено рівень викидів відпрацьованих газів. Це відповідає нормам токсичності EU.

  • Паливні корки без інструментів.
   Запатентовані спеціальні кришки для паливних та масляних баків. Оснащені ними баки моторних пристроїв можна швидко та без зусиль відкривати та закривати.

  • Фільтрування повітря з попереднім очищенням. Повітря, яке всмоктується, за допомогою маховика обертається круговою траєкторією. За рахунок відцентрової сили більші та важкі частки бруду виштовхуються назовні. В результаті через канал попереднього очищення вже вільне від абразиву повітря проходить через повітряний фільтр. Система фільтрації з попереднім очищенням повітря продовжує в кілька разів робочий ресурс фільтра та інтервали між його чищенням та заміною порівняно зі стандартними фільтруючими системами.

  Антивирационная система Штиль

  • Антивібраційна система. Вібрація на руки може призвести до серйозних захворювань суглобів. Не секрет, що професійні “бензопільники” часто страждають на такі захворювання. Вібрації також впливають на втому рук. Компанія Штіль створила спеціальну систему, яка значно знижує вібрацію двигуна. Руки більше не втомлюються.

  Управление одной рукой

  • Одноважільний управління. Функції холодного та теплого пуску, працювати та заглушити пилку, можна одним важелем, що покращує зручність та робить безпечною роботу, оскільки рука знаходиться на рукоятці.

  компенсатор

  Система смазки цепи Ematic

  • Система автоматичного мастила ланцюга – Ematic. Система Ematic складається з декількох компонентів: шина Ematic, масляний насос і власне ланцюг Oilomatic. Насос регулює подачу мастила на ланцюг і шину, а спеціально розроблена конструкція шини, а також ланцюга зменшує витрату олії до 50%, забезпечуючи подачу мастила саме в ті місця, де вона необхідна в певний час.

  • Підігрів карбюратора.
   Ви можете покластися на пили STIHL з попереднім нагріванням карбюратора навіть у холодну пору року: у зимових умовах нагріте повітря надходить навколо карбюратора. Це запобігає зледенінням. Просте керування – все, що потрібно для переходу з літнього режиму на зимовий.

   

  HD 2

  • Фільтр HD2 Нещодавно розроблений фільтр HD2 з фільтруючим елементом з поліетилену має на 70% дрібніші пори, ніж у фільтрів з нетканих матеріалів та поліаміду, що дозволяє йому ефективно відфільтрувати навіть найдрібніший пил. Крім того, він має хороші масло-і водовідштовхувальні властивості і завдяки цьому дуже легко очищується. Заміна патрона фільтра з PET може здійснюватись без допомоги спеціального інструменту.

  декомпресор

  • Декомпресійний клапан. Декомпресійний клапан при запуску двигуна випускає частину стиснутої суміші з циліндра. Внаслідок цього необхідно для запуску тягове зусилля на пусковому тросі значно зменшується. Оператору стає легше працювати, а система запуску зношується менш інтенсивно.

  M-Tronic

  • STIHL M-Tronic. Система M-Tronic забезпечує легкий запуск двигуна за меншої кількості ходів пускового тросика, без режимів. Повністю електронне керування двигуном з функцією пам’яті регулює момент запалення та дозування палива. Система M-Tronic розпізнає холодний та гарячий пуск, забезпечуючи оптимальну потужність двигуна, постійно максимальні обороти та дуже гарний прискорювальний момент.

  Технічні характеристики

   

  Робочий об’єм циліндра 79,2 см³
  Питома вага 1,2 кг/кВт
  Потужність 5/6,8 кВт/к.с.
  Оберти на холостому ходу 3.000 об/мин.
  Довжина шини 50 см
  Ланцюг STIHL Oilomatic крок/тип .3/8″/ Rapid Super
  Вага 6,2 кг
  Об’єм бака 0,78л

  Комплектація:

    • Бензопила
    • Шина
    • Ланцюг
    • Захисний кожух для шини та ланцюга
    • Ключ для регулювання.
    • Комбінований свічковий ключ
    • Інструкція
    • Картонна коробка

  Гарантія 24 місяці.

 • Характеристики
  Тип інструменту

  Бензиновий

  Потужність

  5,0кВт

  Шина

  50см

  Ланцюг

  36 RS 72 зуба

  Вага

  6.2 кг

  Походження бренду

  Німеччина

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email