Бензопила STIHL MS 881 шина 105см (11242000206)

Артикул: 11242000206 Категорія:
Бренд: STIHL
78899грн
Є в наявності
 • Опис

  Новинка! Бензопила STIHL MS 881 шина 105см (11242000206). Найпотужніша у світі ручна бензопила серійного виробництва з робочим об’ємом двигуна 121,6 см3 і потужністю 6,4 кВт. . Ця професійна бензинова пилка розрахована для високих навантажень при регулярній заготівлі великомірної та твердої деревини. Це єдина пилка на ринку у своєму класі потужності, що відповідає суворим вимогам стандарту викидів вихлопних газів Euro-5. Це досягається за рахунок двигуна STIHL 2-MIX. Витрата палива нижча до 20%, а рівень викиду шкідливих вихлопних газів – до 70% порівняно з класичним двотактним двигуном STIHL тієї ж потужності, але без технології STIHL 2-MIX. Ланцюгова пилка STIHL MS 881 оснащена декомпресійним клапаном і пусковою ручкою Elasto Start, що полегшує процес запуску двигуна. Серійно оснащена фільтром HD2, масляним насосом з реульованим дозуванням, байонетним замком кришок паливного та масляного баків. Нова пила прийшла на зміну MS 880, при цьому питома вага у неї така сама, як у попередниці – 1,54 кг/кВт. MS 881 зручна з погляду сервісного обслуговування та ремонту. За допомогою діагностичного роз’єму можна зчитувати всі відповідні дані, а ефективний HD2 фільтр збільшує термін служби агрегату.

  Технології:

  Боковая натяжка цепи

  • Бічна натяжка ланцюга. Доступ до гвинта регулювання натягу ланцюга став набагато простіше, а це покращує загальний настрій працюючого бензопилою.

  2-mix

  • Двигун STIHL 2-MIX. Двотактовий двигун STIHL з технологією 2-MIX відрізняється більшою потужністю та тяговим зусиллям і при цьому на 20% меншими витратами палива в порівнянні з двотактовими двигунами STIHL такого ж об’єму, але без технології 2-Мих. У двигуні з’єднані циліндр з чотириканальної технології та продування. Також на 70% знижено рівень викидів відпрацьованих газів. Це відповідає нормам токсичності EU.

  • Паливні корки без інструментів.
   Запатентовані спеціальні кришки для паливних та масляних баків. Оснащені ними баки моторних пристроїв можна швидко та без зусиль відкривати та закривати.

  • Фільтрування повітря з попереднім очищенням. Повітря, яке всмоктується, за допомогою маховика обертається круговою траєкторією. За рахунок відцентрової сили більші та важкі частки бруду виштовхуються назовні. В результаті через канал попереднього очищення вже вільне від абразиву повітря проходить через повітряний фільтр. Система фільтрації з попереднім очищенням повітря продовжує в кілька разів робочий ресурс фільтра та інтервали між його чищенням та заміною порівняно зі стандартними фільтруючими системами.

  Антивирационная система Штиль

  • Антивібраційна система. Вібрація на руки може призвести до серйозних захворювань суглобів. Не секрет, що професійні “бензопільники” часто страждають на такі захворювання. Вібрації також впливають на втому рук. Компанія Штіль створила спеціальну систему, яка значно знижує вібрацію двигуна. Руки більше не втомлюються.

  Управление одной рукой

  • Одноважільний управління. Функції холодного та теплого пуску, працювати та заглушити пилку, можна одним важелем, що покращує зручність та робить безпечною роботу, оскільки рука знаходиться на рукоятці.

  компенсатор

  Система смазки цепи Ematic

  • Система автоматичного мастила ланцюга – Ematic. Система Ematic складається з декількох компонентів: шина Ematic, масляний насос і власне ланцюг Oilomatic. Насос регулює подачу мастила на ланцюг і шину, а спеціально розроблена конструкція шини, а також ланцюга зменшує витрату олії до 50%, забезпечуючи подачу мастила саме в ті місця, де вона необхідна в певний час.

  • Підігрів карбюратора.
   Ви можете покластися на пили STIHL з попереднім нагріванням карбюратора навіть у холодну пору року: у зимових умовах нагріте повітря надходить навколо карбюратора. Це запобігає зледенінням. Просте керування – все, що потрібно для переходу з літнього режиму на зимовий.

   

  HD 2

  • Фільтр HD2 Нещодавно розроблений фільтр HD2 з фільтруючим елементом з поліетилену має на 70% дрібніші пори, ніж у фільтрів з нетканих матеріалів та поліаміду, що дозволяє йому ефективно відфільтрувати навіть найдрібніший пил. Крім того, він має хороші масло-і водовідштовхувальні властивості і завдяки цьому дуже легко очищується. Заміна патрона фільтра з PET може здійснюватись без допомоги спеціального інструменту.

  декомпресор

  • Декомпресійний клапан. Декомпресійний клапан при запуску двигуна випускає частину стиснутої суміші з циліндра. Внаслідок цього необхідно для запуску тягове зусилля на пусковому тросі значно зменшується. Оператору стає легше працювати, а система запуску зношується менш інтенсивно.

  M-Tronic

  • STIHL M-Tronic. Система M-Tronic забезпечує легкий запуск двигуна за меншої кількості ходів пускового тросика, без режимів. Повністю електронне керування двигуном з функцією пам’яті регулює момент запалення та дозування палива. Система M-Tronic розпізнає холодний та гарячий пуск, забезпечуючи оптимальну потужність двигуна, постійно максимальні обороти та дуже гарний прискорювальний момент.

  Нетеряемые гайки

  • Незагубні гайки

  При заміні ріжучої гарнітури гайки на кришці ланцюгової зірочки більше не можуть бути втрачені.

  Технічні характеристики

   

  Робочий об’єм циліндра121,6 см³
  Питома вага1,5 кг/кВт
  Потужність6,4 кВт
  Оберти на холостому ходу3.000 об/мин.
  Довжина шини105 см
  Ланцюг STIHL Oilomatic крок/тип..404″/ Rapid Super
  Вага9,9 кг
  Об’єм бака1300 мл

  Комплектація:

  • Бензопила
  • Шина
  • Ланцюг
  • Захисний кожух для шини та ланцюга
  • Ключ для регулювання.
  • Комбінований свічковий ключ
  • Інструкція
  • Картонна коробка

  Гарантія 24 місяці.

 • Характеристики
  Тип інструменту

  Бензиновий

  Потужність

  6,4кВт

  Шина

  105см

  Вага

  9,9 кг

  Походження бренду

  Німеччина

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email