Бензоріз STIHL TS 500і (42500112810)

Артикул: 42500112810 Категорія:
Бренд: STIHL
35999грн
Є в наявності
 • Опис

  Бензоріз STIHL TS 500і.

  Новий бензоріз з інноваційною та ексклюзивною системою електронного упорскування від STIHL, що забезпечує відмінну якість роботи, меншу витрату палива та значно нижчий рівень вібрації. Оснащений новою системою керування двигуном. Ця система гарантує легкий запуск без збоїв. Система електронного регулювання подачі води входить до комплекту постачання. Для роботи в ручному режимі або за допомогою направляючого візка FW 20.

  Технології:

  Электронная система управления подачей воды STIHL

  • Електронний контроль подачі води STIHL
   Електронний контроль подачі води забезпечує точність дозування при подачі води – за допомогою всього трьох кнопок. Після запуску бензорізу система легко вмикається натисканням на кнопку. Кнопки +/- дозволяють точно регулювати кількість води відповідно до індивідуальних вимог. Електронний контроль подачі води робить обрізання в «мокрому» режимі комфортнішим, ефективнішим і безпечнішим.

  Полуавтоматическая система натяжения ремня

  • Напівавтоматичний натяг ременя
   Після відкручування затискних гвинтів натяг клинового ременя встановлюється автоматично під дією пружини. Цим досягається якісна передача потужності при невеликому зносі.

  Система электронного впрыска STIHL (i)

  • Система електронного упорскування STIHL (i)
   Система електронного упорскування забезпечує відмінну роботу механізму та дозволяє скоротити витрату палива, порівняно з іншими пристроями без подібної системи.

  Пусковая ручка STIHL ElastoStart

  • STIHL ElastoStart
   Внаслідок підвищення тиску під час циклу стиснення в момент запуску двотактових двигунів виникають поштовхи, навантажують м’язи та суглоби. Пускова ручка з амортизаційним елементом ElastoStart помітно зменшує ці поштовхи. Спеціальний амортизаційний елемент, розташований у пусковій ручці, розширюється відповідно до тягової сили, і, таким чином, запуск відбувається рівномірно, без ривків.

  Антивибрационная система STIHL

  • Антивібраційна система STIHL
   Буферні елементи запобігають передачі вібрації двигуна на руки. Це заощаджує сили при ручному обрізанні.

  Двигатель 2-MIX STIHL

  • Двигун 2-MIX STIHL
   При продуванні циліндрів двигуна між відпрацьованою сумішшю в камері згоряння і свіжою сумішшю в картері утворюється повітряний прошарок, що не містить палива. Цей прошарок зменшує втрати палива при продуванні камери згоряння, і, відповідно зменшує навантаження на людину і навколишнє середовище.

  Декомпрессионный клапан

  • Декомпресійний клапан.
   Декомпресійний клапан при запуску двигуна випускає частину стиснутої суміші з циліндра. Внаслідок цього необхідно для запуску тягове зусилля на пусковому тросі значно зменшується. Оператору стає легше працювати, а система запуску зношується менш інтенсивно.

  Фильтрация воздуха с предварительной очисткой

  • Довговічний повітряний фільтр
   Довговічний повітряний фільтр із попереднім очищенням типу «циклон» вже на першому етапі фільтрує до 80% частинок пилу, що міститься в повітрі, всмоктується. На відміну від традиційних систем, пил не збирається в пористому фільтрі, а сепарується і викидається назовні. Таким чином, чищення пористого фільтра не потрібне.

  Эргономичная форма рукоятки

  • Ергономічна форма рукоятки
   Сучасний ергономічний дизайн забезпечить оптимальне положення для утримання інструменту. Кругла рукоятка забезпечує високий рівень комфорту під час роботи у будь-якому положенні.

  Ручной топливный насос (выпускной клапан)

  • Ручний паливний насос (випускний клапан)
   За допомогою ручного паливного насоса можна вручну підкачати пальцем паливо в карбюратор. Це дозволяє скоротити кількість пускових рухів після тривалої перерви в експлуатації.

  Магниевый кожух

  • Магнієвий захист.
   Захист для відрізних дисків STIHL із магнієвого сплаву, виготовлений методом лиття під тиском. Сприяє значному зменшенню ваги. Регулятор положення захисту та система подачі води у новому ергономічному виконанні. (Ілюстрація-приклад)

  Технічні характеристики

   

  Робочий об’єм 72,2 cм³
  Потужність 3,9/5,3 кВт/к.с.
  вага 10,2 кг
  Об’єм паливного бака 0,72 л
  Діаметр відрізного диска 350 мм
  Максимальна кількість обертів 9.300 об/хв
  Максимальна глибина різу 125 мм
  Рівень вібрації вліво/вправо 2,4/2 м/с²
  Рівень звукового тиску 98 дБ(A)
  Рівень звукової потужності 112 дБ(A)

  Гарантія: 24 місяці

 • Характеристики
  Тип інструменту

  Бензиновий

  Потужність

  3,9кВт

  Діаметр диска

  Зовнішній-350мм. Внутрішній-20мм.

  Походження бренду

  Німеччина

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email