Бензоріз STIHL TS 800 (42240112820)

Артикул: 42240112820 Категорія:
Бренд: STIHL
36999грн
Є в наявності
 • Опис

  Бензоріз STIHL TS 800. Надпотужний високопродуктивний бензорез з довговічним повітряним фільтром із попереднім очищенням типу «циклон». Відповідає нормам токсичності відпрацьованих газів EPA II та EU II. Застосовується скрізь, де тип і густина матеріалу вимагають високої потужності двигуна. Ергономічний дизайн з покращеним становищем захоплення. Пускова ручка ElastoStart, компенсатор та декомпресійний клапан. Зі стандартним штуцером для підключення води та абразивним відрізним колом (діаметр 350 мм). Для роботи в ручному режимі або за допомогою направляючого візка FW 20.

  Технології:

  Полуавтоматическая система натяжения ремня

  • Напівавтоматичний натяг ременя
   Після відкручування затискних гвинтів натяг клинового ременя встановлюється автоматично під дією пружини. Цим досягається якісна передача потужності при невеликому зносі.

   

  Пусковая ручка STIHL ElastoStart

  • STIHL ElastoStart
   Внаслідок підвищення тиску під час циклу стиснення в момент запуску двотактових двигунів виникають поштовхи, навантажують м’язи та суглоби. Пускова ручка з амортизаційним елементом ElastoStart помітно зменшує ці поштовхи. Спеціальний амортизаційний елемент, розташований у пусковій ручці, розширюється відповідно до тягової сили, і, таким чином, запуск відбувається рівномірно, без ривків.

  Антивибрационная система STIHL

  • Антивібраційна система STIHL
   Буферні елементи запобігають передачі вібрації двигуна на руки. Це заощаджує сили при ручному обрізанні.

  Двигатель 2-MIX STIHL

  • Двигун 2-MIX STIHL
   При продуванні циліндрів двигуна між відпрацьованою сумішшю в камері згоряння і свіжою сумішшю в картері утворюється повітряний прошарок, що не містить палива. Цей прошарок зменшує втрати палива при продуванні камери згоряння, і, відповідно зменшує навантаження на людину і навколишнє середовище.

  Декомпрессионный клапан

  • Декомпресійний клапан.
   Декомпресійний клапан при запуску двигуна випускає частину стиснутої суміші з циліндра. Внаслідок цього необхідно для запуску тягове зусилля на пусковому тросі значно зменшується. Оператору стає легше працювати, а система запуску зношується менш інтенсивно.

  Фильтрация воздуха с предварительной очисткой

  • Довговічний повітряний фільтр
   Довговічний повітряний фільтр із попереднім очищенням типу «циклон» вже на першому етапі фільтрує до 80% частинок пилу, що міститься в повітрі, всмоктується. На відміну від традиційних систем, пил не збирається в пористому фільтрі, а сепарується і викидається назовні. Таким чином, чищення пористого фільтра не потрібне.

  Эргономичная форма рукоятки

  • Ергономічна форма рукоятки
   Сучасний ергономічний дизайн забезпечить оптимальне положення для утримання інструменту. Кругла рукоятка забезпечує високий рівень комфорту під час роботи у будь-якому положенні.

  Компенсатор

  • Компенсатор.
   Компенсатор STIHL – регулюючий елемент у карбюраторі – запобігає перенасиченню суміші у разі значного забруднення фільтра. Таким чином, потужність залишається постійною протягом тривалого часу. Фільтр вимагає очищення, коли забито близько 80% поверхні. Це дозволяє працювати довше без перерви.

  Ручной топливный насос (выпускной клапан)

  • Ручний паливний насос (випускний клапан)
   За допомогою ручного паливного насоса можна вручну підкачати пальцем паливо в карбюратор. Це дозволяє скоротити кількість пускових рухів після тривалої перерви в експлуатації.

  Штуцер для подключения воды

  • Штуцер для підключення води
   Завдяки серійному патрубку для підключення води разом із системою розбризкування вода подається в бензореза, а пил, що утворюється при обрізанні, ефективно зв’язується. Він розташований на інструменті таким чином, що не заважає в процесі роботи.

  Технічні характеристики

  Робочий об’єм 98,5 cм³
  Потужність 5/6,8 кВт/л.с.
  Вага 12,70 кг
  Об’єм паливного бака 1,20 л
  Діаметр відрізного диска 400 мм
  Максимальна кількість обертів 9.300 об/хв
  Максимальна глибина різу 145 мм
  Рівень вібрації вліво/вправо 6,5/3,9 м/с²
  Рівень звукового тиску 101 дБ(A)
  Рівень звукової потужності 113 дБ(A)

   

  Гарантія: 24 місяці

 • Характеристики
  Тип інструменту

  Бензиновий

  Потужність

  5,0кВт

  Діаметр диска

  Зовнішній-400мм. Внутрішній-20мм.

  Походження бренду

  Німеччина

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email