Комбісистеми акумуляторні

Відображаєтся всі 12 результатів

Акумуляторна комбісистема Stihl KMA 80 R (FA080116800) ідеальний інструмент для тих, хто хоче отримати максимальну універсальність. Потужний і легкий акумуляторний комбідвигун з високим моментом, що крутить. Три ступені потужності для енергоефективної безшумної роботи, поєднується з усіма комбіінструментами, ремінь на плечі, вага 4,3 кг.

Походження бренду

Німеччина

Акумуляторна система

STIHL AK

Вага

4,3 кг

Доступно за замовленням

Легко видаляйте бур’яни та траву з різних поверхонь за лічені секунди без особливого шуму! Ви можете використовувати інструмент як на бетоні, так і інших твердих поверхнях. Міцна та функціональна конструкція з низькими оборотами за рахунок спеціального редуктора робить його безпечним для використання поруч із людьми на відстані 5 метрів. Це робить його ідеальним для використання в садах або для комерційного використання на вулицях міст службами озеленення або прибирання.

Доступно за замовленням
12799грн

Акумуляторна комбісистема Stihl KMA 130 R (48670116820) ідеальний інструмент для тих, хто хоче отримати максимальну універсальність. Інструмент професійного рівня. Потужний і легкий акумуляторний комбідвигун з високим моментом, що крутить. Три ступені потужності для енергоефективної безшумної роботи, поєднується з усіма комбіінструментами, ремінь на плечі, вага 3,2 кг.

Походження бренду

Німеччина

Немає в наявності