Комбісистема STIHL KM 56 R (41442000016)

Артикул: 41442000016 Категорія:
Бренд: STIHL
9999грн
Є в наявності
 • Опис

  Комбі-двигуни – це стрижень системи комбінування STIHL. Залежно від потреби, є п’ять варіантів комбі-двигунів різної потужності та два види рукояток. Наприклад, кругова ручка (R) для комбінування з усіма комбі-інструментами. Або дворучна рукоятка для тих, хто любить багато косити. Комбісистема STIHL KM 56 R оснащена системою STIHL ErgoStart (E), що дозволяє зробити запуск двигуна ще більш легким.

  Круговая рукоятка (R) с ограничителем шага

  Кругова рукоятка (R) з обмежувачем кроку

  Кругова ручка ідеально підходить для роботи в тісному просторі. Оптимальний варіант для використання комбіінструменту, такого як мотосекатор. Щоб базові двигуни з круговою рукояткою можна було використовувати з усіма комбі-інструментами без дооснащення, комплект поставки входить обмежувач.

  Система облегченного запуска ErgoStart

  Система полегшеного запуску ErgoStart

  Запуск двигуна став ще простішим. У новому STIHL ErgoStart між котушкою з тросиком пускового пристрою та колінвалом встановлена додаткова спіральна пружина, що розтягується проти тиску стиснення на поршні. Якщо зусилля пружини більше за тиск стиснення, то колінвал обертається і двигун заводиться. Оператор легко запускає машину, жодних поштовхів не відбувається.

  Антивибрационная система

  Антивібраційна система

  Антивібраційна система використовується в інструментах догляду за зеленими насадженнями. Гумові буфери зменшують перенесення шкідливих вібрацій, створюваних двигуном і різальним інструментом, що обертається. Тому ручки мають вкрай низький рівень вібрації. Це робить роботу зручною та невтомною

  Электронная система зажигания

  Електронна система запалювання

  Повністю герметична електронна система запалювання гарантує надійний запуск та безперебійну роботу двигуна. Висока напруга запалювання забезпечує надійне іскроутворення та тривалий час горіння іскри. Це покращує згоряння палива та зменшує шкідливі викиди.

  Быстродействующая муфта

  Швидкодіюча муфта

  Швидкодіюча муфта роз’єднується простим ослабленням Т-подібного гвинта. Штекерний роз’єм можна роз’єднати. При надяганні комбіінструменту вбудована в муфту направляюча автоматично забезпечує обертання приводного валу завжди у потрібному напрямку. Інструмент не потрібний.

  Разъемный шток

  Роз’ємний шток

  Розбирання в два рахунки – це істотна перевага роз’ємних штоків комбісистеми та розбірних мотокосів. Інструмент не потрібний. Агрегати без проблем розміщуються в багажнику і легко складуються.

  Технічні дані Значення
  Робочий об’єм см³ 27,2
  Потужність к.с. 1,1
  Потужність, кВт 0,8
  Вага, кг 4,3
  Довжина до швидкороз’ємної муфти см 90
  Об’єм бака л 0,33
  Частота обертання при Pмакс об/хв 8.500
  Номінальна частота обертання холостого ходу об/хв. 2.800

  Гарантія: 24 місяці.

 • Характеристики
  Потужність

  0,8кВт

  Походження бренду

  Німеччина

 • Відгуки (1)
  • Представитель компании STIHL
   Представитель компании STIHL

   Универсальная Комбисистема Штиль KM 56 R

  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email