Хіт

Культиватор STIHL МH 445 R (62410113914)

Артикул: 62410113914 Категорія:
Бренд: STIHL
20999грн
Є в наявності
 • Опис

  З культиватором STIHL MH 445 R дуже легко маневрувати при культивуванні ґрунту, а також працювати на вузькій місцевості. На додаток до компактної конструкції та збалансованого центру ваги задній хід допомагає легко маневрувати та змінювати напрямок руху. Потужний бензиновий двигун дозволяє легко копати твердий цілісний ґрунт без будь-яких зусиль. Спеціальна форма фрез в культиваторі MH 445 R розроблена для правильного розкриття ґрунту і потім його перемішування. При стандартній ширині 45 см, яку можна за бажання зменшити до 25см або збільшити до 60 см, леза ефективно врізаються в землю. Регульована гальмівна шпора з потрійною висотою гарантує, що точно залишитеся на смузі руху під час культивування. Інтегрована антивібраційна система ефективно знижує вібрацію двигуна та забезпечує максимальне полегшення під час роботи в саду. Ергономічне кермо може бути індивідуально адаптоване до Вашого зростання. Для плавного регулювання швидкості руху передбачено регулятор обертів прямо на ручці. Ви легко за допомогою великого пальця, не прибираючи рук з керма, можете підібрати оптимальну швидкість руху. Для чищення або складання STIHL MH 445 R можна нахилити на свої транспортні колеса, щоб його лопаті були легко доступні.

   

  Положення для очищення фрез
  У положенні очищення ріжучі ножі мотики STIHL можна легко чистити, збирати та розбирати.

  Просте керування газом
  Культиватор STIHL можна керувати двома ручками. Регулятор дросельної заслінки знаходиться в близькій досяжності, тому управління швидкістю на кермі може здійснюватися великим пальцем під час управління культиватором. Це дозволяє точно змінювати потужність культиватора під час культивування.

   

  Система захисту від вібрації
  Антивібраційна система вбудована в лонжерон двигуна культиватора STIHL. Знижує вібрації на ручках управління, що знижує навантаження на руки оператора під час культивування протягом тривалого часу.

  Система захисту від вібрації
  Антивібраційна система вбудована в лонжерон двигуна культиватора STIHL. Знижує вібрації на ручках управління, що знижує навантаження на руки оператора під час культивування протягом тривалої години.

  Розбірний набір фрез
  Розбірний комплект фрези культиватора STIHL дозволяє регулювати робочу ширину. Таким чином, посів може здійснюватися у вузькому інтервалі рядів. Бічні диски захищають посіви при оранці.

  Поворотна гальмівна шпора
  Глибина культивації може регулюватися за допомогою гальмівної шпори. Поворотне відведення полегшує роботу з культиватором STIHL у вузьких проходах та на вигинах. Крім того, він легко доступний, регулюється по висоті в 3 напрямках і не випадає.

  Два колеса для транспортування
  Цей культиватор STIHL має ззаду два колеса для транспортування, що легко і швидко складаються на час роботи.

  Потужний двигун OHV
  Цей культиватор STIHL оснащений двигуном Briggs & Stratton із сучасною технологією OHV. Верхні клапани забезпечують особливо чисте та ефективне згоряння суміші бензин-повітря. Тип двигуна забезпечує високу продуктивність обробітку ґрунту та характеризується стабільністю. Система легкого запуску дозволяє запустити двигун без будь-яких зусиль. Двигуном Briggs & Stratton вважаються одними з найкращих у світі.

  Регульоване кермо
  Кермо культиватора STIHL регулюється без інструментів – його можна регулювати як по висоті, так і з боків. Ручки можна скласти для зручного транспортування чи компактного зберігання культиватора.

   

   

  Технічні дані

  Тип двигуна B&S серія 450 E OHV
  Робоча ширина см 45
  Номінальна потужність при робочій частоті обертання об/хв 2,2 кВт/3 л.с. 3.100 об/хв
  Робоча швидкість обертання об/хв. 3.100
  Вага інструменту кг 37
  Номінальна потужність 2,2 кВт/3 л.с.
  Робоча ширина см 45
  Діаметр Ø мм 300
  Виміряний рівень звукового тиску LpA дБ (A) 79
  Рівень вібрації ahw м/с² 5,5
  Кількість орних елементів (1+1) x 2 та диски
  Коефіцієнт нестійкості K м/с² 2,2
  Привід комплекту для орання 1V + 1R
  Вага інструменту кг 37
  Гарантований рівень звукової потужності LwA дБ(A) 93
  Измеренный уровень звукового давления LpA дБ(A) 79

  Гарантія: 12 місяців

 • Характеристики
  Потужність

  2,2кВт

  Робоча ширина

  45 см

  Походження бренду

  Німеччина

  Вес

  37 кг

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email