Культиватор STIHL MH 445 (62410113905)

Артикул: 62410113905 Категорія:
Бренд: STIHL
19109грн
Є в наявності
 • Опис

  Культиватор STIHL MH 445 ідеально підходить для використання на вузьких ділянках. Компактні розміри культиватора та стандартна ширина фрез 45 см забезпечують високу маневреність при роботі. Для обробки дуже вузьких рядів ширину фрез можна зменшити до 25 см або збільшити до 60 см. Завдяки стійкому потужному бензиновому двигуну, викопати ґрунт можна легко та дуже швидко. Подрібнювачі проникають у ґрунт у певній, оптимізованій послідовності, розбиваючи ґрунтову кірку і потім перемішують землю. Регульована по висоті гальмівна шпора забезпечує точну глибину культивування та точне спрямування руху по грядці. Більшість вібрації двигуна поглинається антивібраційною системою, яка дозволяє обробляти бочво тривалий час і при цьому не втомлюватися. Хороший баланс і центральне регулювання керма також сприяють зручному управлінню, що дозволяє керувати пристроєм ергономічно і без особливих зусиль. Для чищення або монтажу STIHL MH 445 можна нахилити на транспортні колеса, в такому положенні ножі легко доступні.

   

  Положення для очищення фрез
  У положенні очищення ріжучі ножі мотики STIHL можна легко чистити, збирати та розбирати.

  Просте керування газом
  Культиватор STIHL можна керувати двома ручками. Регулятор дросельної заслінки знаходиться в близькій досяжності, тому управління швидкістю на кермі може здійснюватися великим пальцем під час управління культиватором. Це дозволяє точно змінювати потужність культиватора під час культивування.

  Система захисту від вібрації
  Антивібраційна система вбудована в лонжерон двигуна культиватора STIHL. Знижує вібрації на ручках управління, що знижує навантаження руки опрератора при культивуванні протягом багато часу.

  Фрези
  Ріжучі ножі культиватора STIHL мають особливу форму, завдяки якій вони дуже ефективно культивують землю, спочатку зрізуючи ґрунт, а потім подрібнюючи його.

   

  Розбірний набір фрез
  Розбірний комплект фрези культиватора STIHL дозволяє регулювати робочу ширину. Таким чином, посів може здійснюватися у вузькому інтервалі рядів. Бічні диски захищають посіви при оранці.

  Поворотна гальмівна шпора
  Глибина культивації може регулюватися за допомогою гальмівної шпори. Поворотне відведення полегшує роботу з культиватором STIHL у вузьких проходах та на вигинах. Крім того, він легко доступний, регулюється по висоті в 3 напрямках і не випадає.

  Два колеса для транспортування
  Цей культиватор STIHL має ззаду два колеса для транспортування, що легко і швидко складаються на час роботи.

  Потужний двигун OHV
  Цей культиватор STIHL оснащений двигуном Briggs & Stratton із сучасною технологією OHV. Верхні клапани забезпечують особливо чисте та ефективне згоряння суміші бензин-повітря. Тип двигуна забезпечує високу продуктивність обробітку ґрунту та характеризується стабільністю. Система легкого запуску дозволяє запустити двигун без будь-яких зусиль. Двигуном Briggs & Stratton вважаються одними з найкращих у світі.

   

  Регульоване кермо
  Кермо культиватора STIHL регулюється без інструментів – його можна регулювати як по висоті, так і з боків. Ручки можна скласти для зручного транспортування чи компактного зберігання культиватора.

   

  Технічні дані

  Тип двигуна B&S серія 450 E OHV
  Робоча ширина см 45
  Номінальна потужність при робочій частоті обертання об/хв 2,2 KW / 3.0 PS 3.100
  Робоча швидкість обертання об/хв 3.100
  Вага інструменту кг 36
  номінальна потужність 2,2 KW / 3.0 PS
  Робоча ширина см 45
  Діаметр Ø мм 300
  Виміряний рівень звукового тиску LpA дБ (A) 79
  Рівень вібрації ahw м/с² 5,5
  Кількість орних елементів (1+1) x 2 & discs
  Коефіцієнт нестійкості K м/с² 2,2
  Привід комплекту для орання 1V
  Вага інструменту кг 36
  Гарантований рівень звукової потужності LwA дБ(A) 93
  Виміряний рівень звукового тиску LpA дБ(A) 79

   

  Гарантія: 12 місяців

 • Характеристики
  Потужність

  2,2кВт

  Робоча ширина

  45 см

  Походження бренду

  Німеччина

  Вес

  36 кг

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email