Культиватор STIHL MH 560 (62410113940)

Артикул: 62410113940 Категорія:
Бренд: STIHL
23399грн
Є в наявності
 • Опис

  З культиватором STIHL MH 560 Ви чудово впораєтеся як з обробкою землі з вже посадженими рядами рослин, так і зі створенням грядок середнього та великого розміру працюючи по цілині. Ширина фрез в 60 см у поєднанні з потужним двигуном забезпечує оптимальну маневреність та ефективність в обробці великих площ. Задній хід забезпечує маневрування та зміну напрямку набагато швидше. Для ще більш вузьких проходів робочу ширину ножів можна зменшити до 40 см. Шпора, що регулюється в 3-х положеннях, дозволяє зберігати глибину культивації і напрямок руху по колії. Ріжучі ножі культиватора STIHL мають особливу форму, завдяки якій вони дуже ефективно культивують землю, спочатку зрізуючи ґрунт, а потім подрібнюючи його. Завдяки більш плавному руху культиватор працює тихо та практично без вібрації. Вібрація двигуна поглинається вбудованою антивібраційною системою. Щоб користувачеві було зручно працювати, кермо регулюється по висоті, а також з боків. Ви можете відрегулювати кермо так, щоб йти поруч не наступаючи на вже прокультивовані ділянки. Цей культиватор STIHL оснащений особливо міцними компонентами, такими як кований колінчастий вал, алюмінієвий редуктор та черв’ячний вал із загартованої сталі, щоб витримувати тривалі навантаження.

  Положення для очищення фрез
  У положенні очищення ріжучі ножі мотики STIHL можна легко чистити, збирати та розбирати.

  Просте керування газом
  Культиватор STIHL можна керувати двома ручками. Регулятор дросельної заслінки знаходиться в близькій досяжності, тому управління швидкістю на кермі може здійснюватися великим пальцем під час управління культиватором. Це дозволяє точно змінювати потужність культиватора під час культивування.

  Система захисту від вібрації
  Антивібраційна система вбудована в лонжерон двигуна культиватора STIHL. Знижує вібрації на ручках управління, що знижує навантаження руки опрератора при культивуванні протягом багато часу.

  Фрези
  Ріжучі ножі культиватора STIHL мають особливу форму, завдяки якій вони дуже ефективно культивують землю, спочатку зрізуючи ґрунт, а потім подрібнюючи його.

  Розбірний набір фрез
  Розбірний комплект фрези культиватора STIHL дозволяє регулювати робочу ширину. Таким чином, посів може здійснюватися у вузькому інтервалі рядів. Бічні диски захищають посіви при оранці.

  Поворотна гальмівна шпора
  Глибина культивації може регулюватися за допомогою гальмівної шпори. Поворотне відведення полегшує роботу з культиватором STIHL у вузьких проходах та на вигинах. Крім того, він легко доступний, регулюється по висоті в 3 напрямках і не випадає.

  Два колеса для транспортування
  Цей культиватор STIHL має ззаду два колеса для транспортування, що легко і швидко складаються на час роботи.

  Регульоване кермо
  Кермо культиватора STIHL регулюється без інструментів – його можна регулювати як по висоті, так і з боків. Ручки можна скласти для зручного транспортування чи компактного зберігання культиватора.

   

  Двигун OHV Kohler із SmartChoke
  Цей культиватор STIHL оснащений двигуном Kohler із сучасною технологією OHV. Верхні клапани забезпечують особливо чисте та ефективне згоряння суміші бензин-повітря. Тип двигуна забезпечує високу продуктивність обробітку ґрунту та характеризується стабільністю. Система легкого запуску дозволяє запустити двигун без будь-яких зусиль. Двигуни Kohler вважаються одними з найкращих у світі.

   

  Технічні дані

  Тип двигуна Kohler Courage XT-6,75 OHV SC
  Робоча ширина см 60
  Номінальна потужність при робочій частоті обертання об/хв 2,3 кВт/3,2 л.с. 3.000 об/хв
  Робоча швидкість обертання об/хв 3.000
  Вага інструменту кг 41
  Номінальна потужність 2,3 кВт/3,2 к.с.
  Робоча ширина см 60
  Діаметр Ø мм 320
  Виміряний рівень звукового тиску LpA дБ (A) 80
  Рівень вібрації ahw м/с² 4,4
  Кількість орних елементів 2 x 2 и диски
  Коефіцієнт нестійкості K м/с² 2,2
  Привід комплекту для орання 1V + 1R
  Вага інструменту кг 41
  Гарантований рівень звукової потужності LwA дБ(A) 93
  Виміряний рівень звукового тиску LpA дБ(A) 80

   

  Гарантія: 12 місяців

 • Характеристики
  Потужність

  2,3кВт

  Робоча ширина

  60 см

  Походження бренду

  Німеччина

  Вес

  41 кг

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email