Культиватор STIHL MH 600 (62500113918)

Артикул: 62500113918 Категорія:
Бренд: STIHL
23999грн
Є в наявності
 • Опис

  Завдяки високій продуктивності мотоблок STIHL MH 600 особливо рекомендується для обробки щільного, твердого ґрунту та обробки великих площ. Працює в парі потужному бензиновому двигуні з робочою шириною фрез 80 см. Спеціальна форма леза фрези дозволяє дуже ефективно і потужно перемішувати грунт, зрізати старе коріння і посадковий матеріал і виводити їх на поверхню. Для практичного та надійного використання всі компоненти виготовлені з особливо міцних матеріалів, таких як посилена нержавіюча сталь. Центральне регулювання керма гарантує ергономічне управління. Мотоблок штиль можна легко переміщати завдяки двом переднім та заднім передачам. Культиватор можна переміщати за допомогою коліс, а також встановлювати в положення для очищення. Лезо можна легко почистити чи замінити без інструмента.

   

  Просте керування газом
  Культиватор STIHL можна керувати двома ручками. Регулятор дросельної заслінки знаходиться в близькій досяжності, тому управління швидкістю на кермі може здійснюватися великим пальцем під час управління культиватором. Це дозволяє точно змінювати потужність культиватора під час культивування.

  Система захисту від вібрації
  Антивібраційна система вбудована в лонжерон двигуна культиватора STIHL. Знижує вібрації на ручках управління, що знижує навантаження руки опрератора при культивуванні протягом багато часу.

   

  Фрези
  Ріжучі ножі культиватора STIHL мають особливу форму, завдяки якій вони дуже ефективно культивують землю, спочатку зрізуючи ґрунт, а потім подрібнюючи його.

  Розбірний набір фрез
  Розбірний комплект фрези культиватора STIHL дозволяє регулювати робочу ширину. Таким чином, посів може здійснюватися у вузькому інтервалі рядів. Бічні диски захищають посіви при оранці.

  Поворотна гальмівна шпора
  Глибина культивації може регулюватися за допомогою гальмівної шпори. Поворотне відведення полегшує роботу з культиватором STIHL у вузьких проходах та на вигинах. Крім того, він легко доступний, регулюється по висоті в 3 напрямках і не випадає.

  Два колеса для транспортування
  Цей культиватор STIHL має ззаду два колеса для транспортування, що легко і швидко складаються на час роботи.

  Регульоване кермо
  Кермо культиватора STIHL регулюється без інструментів – його можна регулювати як по висоті, так і з боків. Ручки можна скласти для зручного транспортування чи компактного зберігання культиватора.

   

  Транспортувальне колесоКолесо для транспортування
  Цей культиватор STIHL колесо для транспортування, що легко і швидко складаються на час роботи.

   Потужний двигун

  Двигун OHV зі SmartChoke
  Цей культиватор STIHL працює на потужному двигуні. Тип двигуна забезпечує високу продуктивність для обробки ґрунту та характеризується стабільністю. Він сконструйований як приводний двигун із горизонтальним валом. Двигун оснащений масляним фільтром.

   

  Технічні характеристики

  Ганантований рівень звукової потужності LWAd [дБ(А)] 100 дБ(A)
  Діаметр фрез 31 см
  Чинник небезпеки рівня гучності KpA [дБ(A)] 2 дБ(A)
  Привід 2V + 1R
  Робоча ширина 80 см
  Чинник небезпеки 2,76 м/с²
  Рівень вібрації 6,9 м/с²
  Місткість бака 3,6 л
  Тип двигуна EHC 600
  Робочий об’єм 212 см³
  Потужність 4,4 kW / 7,1 PS
  Коефіцієнт нестабільності 2,76 м/с²

   

  Гарантія: 12 місяців

   

   

 • Характеристики
  Походження бренду

  Німеччина

  Вес

  62 кг

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email