Легендарна бензопила stihl ms 180

Купуй за вигідною ціною

та

Виберай подарунок

Купуйте бензопилу STIHL MS 180 від офіційного дилера та отримайте 24 місяці гарантії.
Також Ви отримаєте коштовний та потрібний подарунок для вашої пилки.

Чому саме Бензопила STIHL MS 180?

  Ця пила бездоганний помічник, який вірою і правдою буде служити багато років.

Бензопили stihl по праву вважаються кращими в світі.
Впродовж 93 років компанія створює та удосконалює інструменти, які полегшують наше життя.

Вікова історія компанії

  Засновник компанії Андреас Штіль вважається “Батьком ланцюгових пил”
В далекому 1926 році він створив першу переносну ланцюгову пилу. За більш ніж 90-річну історію ім’я компанії стало синонімом передових технологій. Сьогодні у всьому світі марка STIHL означає високу якість продукції й обслуговування. Більш ніж у 160 країнах світу продукція нашої компанії допомагає людям у їх роботі, це зробило STIHL провідним виробником бензопил у світі.

MS 180 - унікальний шедевр STIHL

Універсальність

Пилка ідеально підходить як для очищення саду так і для заготівлі дров. Також оцінять рибалки та мисливці. 

Зручність

При вазі всього 3,9 кг вона має ідеальні технічні характеристики, підвищену надійність та довгий строк експлуатації

Надійність

На цей час їй нема рівних посеред аналогів.
Завдяки цьому STIHL MS180 вже багато років є найбільш продаваною пилкою в світі.

Переваги і характеристики STIHL MS 180

Над інноваційними розробками STIHL працює інститут який створений компанією в місті Вайблинген на південному заході Німеччини. Компанія світовий лідер повинна бути першою у всьому. Революційні інженерні рішення, якими оснащена STIHL MS180:

Компенсатор Штиль

Компенсатор

Компенсатор STIHL - регулювальний елемент у карбюраторі, що забезпечує стабільну потужність двигуна, склад вихлопу і витрати палива впродовж тривалого періоду незалежно від ступеня забруднення повітряного фільтру. Очищати повітряний фільтр необхідно менш часто, у випадку відчутного падіння потужності - коли забито приблизно 80% площі фільтру. Стає можливою робота впродовж тривалого часу без техобслуговування фільтру.

Боковая натяжка цепи

Бокове натягування ланцюга

Доступ до натяжного гвинта забезпечується збоку через кришку ланцюгової зірочки. Це попереджає контакт рук із гострим ланцюгом і зубчатим упором.

Інерційне гальмо ланцюга QuickStop

Гальмо ланцюга QuickStop - це захисний механізм для безпечної роботи з бензопилами. Гальмо ланцюга спрацьовує при натисканні на передній захист рук або у випадку сильної віддачі і за лічені долі секунди зупиняє пильний ланцюг.

четыреканальная технология

Чотириканальна технологія STIHL

У чотирьох перепускних каналах робоча суміш перед займанням завихрюється. У результаті оптимально спалюється паливо і помітно підвищується ККД двигуна. Як результат, знижується витрати пального і збільшується крутний момент у широкому діапазоні обертів.

Управление одной рукой

Одноважільне керування

Такими функціями пристрою, як холодний і теплий запуск, робота і вимкнення, можна керувати одним важелем. Це робить керування ще більш зручним і безпечним, адже долоня залишається на ручці.

Система смазки цепи Ematic

Система змащування ланцюга Ematic

Система STIHL Ematic складається з шини Ematic, ланцюга Oilomatic і мастильного насоса з регулюванням подачі мастила. Особлива конструкція шини і ланцюга змушує кожну краплину мастила потрапляти саме туди, де воно потрібне для ефективного змащування. Це дозволяє скоротити витрати мастила на 50 %.

Як не купити підробку?

Якщо Ви гарний спеціаліст та зможете відрізнити якість матеріалів оригінальної STIHL MS180 від підробки тоді ми дуже зрадіємо за Вас, що Вас не змогли ошукати недобросовісні продавці.
Нажаль деякі китайські підробки зовні неозброєним оком дуже важко відрізнити від оригіналу. Ви зможете відчути це лише після деякого часу експлуатації.
Щоб не бути ошуканим купуйте техніку тільки у офіційного дилера. Перевірити дилера можна на сайті Представництва STIHL в Україні – www.stihl.ua. Кожен дилер має дійсний сертифікат, який підтверджує право продавати на обслуговувати техніку STIHL. Купивши у нас бензопилу Ви можете перевірити оригінальність по серійному номеру, подзвонивши на гарячу лінію офіційного представництва STIHL в Україні. Всі серійні номери є унікальними і реєструються за кожним дилером окремо.

Ви можете нам довіряти

Вже більше 10 років, Наші клієнти довіряють нам. Наше підприємство має статус офіційного дилера ТМ STIHL категорії Еліт. Вся техніка яку ми реалізовуємо є офіційна, оригінальна. Кожен інструмент проходить передпродажну підготовку. Обов’язково в присутності покупця проводиться перший запуск та консультація по правилам використання і обслуговування. Наші фірмові магазини знаходяться в м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 22 та пр-т Миру, 180а. Будь які питання можна задати відвідавши наші магазини чи за телефонувавши за номерами телефонів: 

(067) 288-67-58

(063) 135-65-35 

(050) 313-45-96 

На сьогоднішній день, наш магазин на пр-ті Миру, 180а має найбільший ассортимент техніки Штіль в Україні. 

Відповіді на поширені питання

Так, оригінальне мастило STIHL коштує 150 грн за 1л. Розбавляється з бензином в пропорції 1 до 50. На один літр бензину 20 грам мастила.

Да, вартість ланцюга STIHL 63PS (супер зуб) – 185 гривень.

На сьогоднішній день в Україні є близько 400 сервісних центрів. Придбану у нас бензопилу можна обслужити у будь-якому з них. Але ми будемо раді бачити Вас в нашому сервісному центрі, який має найвищу категорію SERVICE ELITE.

Оригінальну бензопилу STIHL не потрібно обкатувати. Всі бензопили проходять первинну обкатку на заводі. Виробник рекомендує перші два баки суміші відпрацювати при невеликих навантаженнях, пиляючи не великі гілки.

В інструкції з експлуатації виробник зазначає, що Бензин має бути з октановим числом не менше А92.

Заточити ланцюг можна самостійно. Наші консультанти ретельно пояснять Вам як це зробити. Також Ви можете звернутися до нашого Сервісного центру. Ми заточуємо ланцюги на професійному обладнанні STIHL. А якість та ціни на цю послугу Вас приємно здивують.

Шість практичних порад щодо використання пилки STIHL MS180:

Двигун

Не перевантажуйте двигун. Робіть паузи для охолодження двигуна.

Якщо довга пауза

Повністю зливайте паливну суміш з баку, якщо не плануєте працювати найближчі два тижні.

Паливна суміш

Не зберігайте паливну суміш більше ніж два тижні. Використовуйте свіжу суміш. Краще розводити мастило з бензином перед тим, як починаєте працювати.

Завжди в чистоті

Після кожного використання очищайте бензопилу від стружок і тирси.

Рівень мастила

Слідкуйте за рівнем мастила для змащування ланцюга. Перевіряйте подачу мастила перед початком роботи. Направляйте шину на чисту поверхню та прогазуйте. Повинен

залишитися слід від мастила.

Гострий ланцюг

Якщо при пилянні стружка стає дуже дрібна, треба заточити ланцюг.

Все ще вагаєтесь?

Ми передзвонимо Вам в зручний час та відповімо на ваші питання. Виберіть подарунок який будет Вам в нагоді.

zadumch

Вже визначилися?

Ми передзвонимо Вам і Ви отримає коштовний та потрібний подарунок для вашої пилки.

lesorub