Обприскувач бензиновий STIHL SR 200 (42410112601)

Артикул: 42410112601 Категорія:
Бренд: STIHL
14839грн
Є в наявності
 • Опис

  Дуже легкий бензиновий обприскувач Штиль SR 200 . Через свою компактну конструкцію, центр ваги зміщений ближче до корпусу, що надає більше комфорту при роботі. Ідеально підходить для обробки насаджень висотою до 2,5 м. Легкий запуск, мультифункціональна рукоятка та спеціальний комір із захистом від переливання. Серійно поставляється з трьома напрямними решітками для формування конусоподібного, кутового та подвійного струменя.

  Серійне обладнання

  Двигатель STIHL 2-MIX

  Двигун STIHL 2-MIX

  Двотактний двигун STIHL з технологією 2-MIX відрізняється більшою потужністю та тяговим зусиллям і при цьому на 20% меншою витратою палива в порівнянні з двотактними двигунами STIHL такого ж об’єму, але без технології 2-MIX. У двигуні з’єднані циліндр із чотириканальною технологією та продування камери згоряння. Також на 70% знижено рівень викидів відпрацьованих газів. Двигун відповідає нормам токсичності EU II.

  Антивибрационная система STIHL

  Антивібраційна система STIHL

  Антивібраційна система STIHL зменшує передачу вібрацій двигуна ефективно розвантажуючи спину під час роботи. Спеціальні амортизаційні елементи зменшують передачу вібрацій, що утворюються під час роботи двигуна. Це відчутно полегшує роботу і уможливлює тривале використання обприскувача без втоми.

  Крышка бака с ручками-желобками

  Кришка бака з ручками-жолобками

  Завдяки прихованим ручкам-жолобкам, відкривати і знімати кришку бака для рідини, що розпилюється, тепер можна однією рукою. Завдяки великому отвору бак наповнюється легко та без проливання. До того ж, його зручно мити.

  Компактная конструкция

  Компактна конструкція

  Компактна конструкція обприскувача з оптимально розташованим центром ваги забезпечить невтомну роботу протягом тривалого часу.

  Защитный воротник

  Захисний комір

  У разі проливання рідини, що розпилюється, при заправці бака захисний комір запобігає її попаданню на спину користувача.

  Многофункциональная рукоятка

  Багатофункціональна рукоятка

  Елементи керування двигуном вбудовані в ручку. Це робить управління ще простіше та надійніше

  STIHL ElastoStart

  STIHL ElastoStart

  В результаті тиску стиснення при запуску двотактних двигунів виникають поштовхоподібні сили, що навантажують м’язи та суглоби. Пусковий пристрій ElastoStart помітно зменшує ці шкідливі дії. Спеціальний демпфуючий елемент у ручці пускача розширюється відповідно до сили тяги, і таким чином запуск відбувається рівномірно, без поштовхів.

  Простая логика запуска

  Проста логіка запуску

   

  Решётка

  Решітка

  За допомогою трьох знімних решіток можна змінювати форму і напрямок струменя, що розпилюється. У серійну комплектацію входять грати для формування конусоподібного струменя, для відхилення струменя і для поділу струменя.

   

   

  Технічні характеристики

  Робочий об’єм 27,2 cм³
  Потужність 0,8 /1,1 кВт /к.с.
  Радіус дії по горизонталі 9 м
  Макс.потік повітря 780 м³/год
  Об’єм бака для засобів розпилення 10 л
  Об’єм бака 1,05 л
  Вага 7,8 кг
  Рівень гучності 104 дБ(A)
  Рівень вібрації праворуч 1,5 м/с²
  Кількість оборотів Pmax 8.000 об
  Рівень звукового тиску 94 дБ(A)

   

  Гарантія 12 місяців

 • Характеристики
  Потужність

  0,8кВт

  Радіус дії

  Вес

  7,8 кг

  Объем бака

  10л

  Походження бренду

  Німеччина

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email