Обприскувач бензиновий STIHL SR 420 (42030112611)

Артикул: 42030112611 Категорія:
Бренд: STIHL
17499грн
Є в наявності
 • Опис

  Потужний ранцевий обприскувач з комфортним ременем на плечі. У стандартній комплектації присутні три решітки для формування конусоподібного, кутового і роздвоєного струменя. Ранцевий обприскувач Штиль SR 420 призначений для внесення засобів захисту рослин, а також може бути додатково оснащений комплектом для внесення гранульованих добрив та насіння. Великий радіус дії. Бак для засобів, що розпилюються об’ємом на 13 л. Можливість використання як повітродувний пристрій. Широкий спектр приладдя.

  Серійне обладнання

  Двигатель STIHL 2-MIX

  Двигун STIHL 2-MIX

  Двотактний двигун STIHL з технологією 2-MIX відрізняється більшою потужністю та тяговим зусиллям і при цьому на 20% меншою витратою палива в порівнянні з двотактними двигунами STIHL такого ж об’єму, але без технології 2-MIX. У двигуні з’єднані циліндр із чотириканальною технологією та продування камери згоряння. Також на 70% знижено рівень викидів відпрацьованих газів. Двигун відповідає нормам токсичності EU II.

  Антивибрационная система STIHL

  Антивібраційна система STIHL

  Антивібраційна система STIHL зменшує передачу вібрацій двигуна ефективно розвантажуючи спину під час роботи. Спеціальні амортизаційні елементи зменшують передачу вібрацій, що утворюються під час роботи двигуна. Це відчутно полегшує роботу і уможливлює тривале використання обприскувача без втоми.

  Крышка бака с ручками-желобками

  Кришка бака з ручками-жолобками

  Завдяки прихованим ручкам-жолобкам, відкривати і знімати кришку бака для рідини, що розпилюється, тепер можна однією рукою. Завдяки великому отвору бак наповнюється легко та без проливання. До того ж, його зручно мити.

  Компактная конструкция

  Компактна конструкція

  Компактна конструкція обприскувача з оптимально розташованим центром ваги забезпечить невтомну роботу протягом тривалого часу.

  Многофункциональная рукоятка

  Багатофункціональна рукоятка

  Елементи керування двигуном вбудовані в ручку. Це робить управління ще простіше та надійніше

  STIHL ElastoStart

  STIHL ElastoStart

  В результаті тиску стиснення при запуску двотактних двигунів виникають поштовхоподібні сили, що навантажують м’язи та суглоби. Пусковий пристрій ElastoStart помітно зменшує ці шкідливі дії. Спеціальний демпфуючий елемент у ручці пускача розширюється відповідно до сили тяги, і таким чином запуск відбувається рівномірно, без поштовхів.

  Простая логика запуска

  Проста логіка запуску

  Решётка

  Решітка

  За допомогою трьох знімних решіток можна змінювати форму і напрямок струменя, що розпилюється. У серійну комплектацію входять грати для формування конусоподібного струменя, для відхилення струменя і для поділу струменя.

  Система переноски

  Система перенесення

  Обприскувачі забезпечені зручною системою перенесення. Під час роботи дуже добре помітно оптимальне розподілення ваги, коли моторний блок знаходиться на спині.

  Технічні характеристики

  Робочий об’єм 56,5 cм³
  Потужність 2,6 /3,5 кВт /к.с.
  Радіус дії по вертикалі 9,5 м
  Радіус дії по горизонталі 12 м
  Макс.поток воздуха 1.260 м³/год
  Об’єм бака для засобів розпилення 13 л
  Об’єм бака 1,50 л
  Вага 11,1 кг
  Рівень гучності 114 дБ(A)
  Рівень вібрації праворуч 2,3 м/с²
  Рівень звукового тиску 101 дБ(A)

  Гарантія 12 місяців

 • Характеристики
  Потужність

  2,6кВт

  Радіус дії

  12м

  Вес

  11,1 кг

  Объем бака

  13л

  Походження бренду

  Німеччина

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email