Хіт

Акумуляторна підмітальна машина Stihl KGA 770 (48600114705)

Артикул: 48600114705 Категорія:
Бренд: STIHL
28999грн
Є в наявності
 • Опис

  Акумуляторний підмітальний пристрій для збирання великих територій з твердим покриттям та площею до 2000 м2. Акумуляторний привід щіток та підмітального валика дозволяє витрачати менше зусиль на просування агрегату вперед. Щітки та валик завжди обертаються з оптимальною швидкістю. Вони чудово справляються із прибиранням сміття в кутах та навколо перешкод, бо обертаються навіть тоді, коли оператор зупиняється. Якщо акумулятор не вставлено або не заряджено, пристрій пересувається вручну. Підмітальна система STIHL Multi-Clean PLUS являє собою дві дискові щітки та підмітальний валик. Пристрій має місткий резервуар для сміття (50 л). Ідеально підходить для внутрішніх приміщень, наприклад, складів та гаражів. Рекомендується використовувати з акумулятором AP 300S.

  Акумуляторна підмітальна машина Stihl KGA 770

  • Центральне регулювання висоти
  • Система подачі повітря з двома губчастими повітряними фільтрами
  • Невелика вага
  • Ергономічна форма
  • Оптимальна передача потужності
  • Великий сміттєзбірник
  • Редуктори не потребують обслуговування
  • Компактен при транспортуванні
  • Робоча ширина: 77 см
  • Продуктивність: 0…2000 м²/год
  • Об’єм пилозбірника: 50 л
  • Тип акумулятора: Li-Ion
  • Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.

  Подметальная система STIHL MultiClean PLUS

  STIHL MultiClean PLUS

  Підмітальний пристрій здатний впоратися з різним сміттям. Дві дискові щітки піднімають бруд і переміщають її прямо в ємність, що знаходиться за ними. Додатковий підмітальний валик підбирає дрібний пил. Завдяки тому, що бруд піднімається потоком повітря перед щітками, грязьові частинки не потрапляють під агрегат. Щітки, що виступають з боків, гарантують, що вздовж стін і бордюрів також не залишиться ні скриньки.

  Центральная регулировка высоты щеток

  Центральне регулювання висоти щіток

  Завдяки центральному регулюванню висоти Ви можете в одну мить налаштувати агрегат відповідно до виду сміття або поверхні, що обробляється. Крім того, можна регулярно змінювати висоту щіток для досягнення оптимального результату протягом усього терміну їхньої служби.

  Практичный контейнер для мусора

  Резервуар для сміття

  Великий об’єм та високі стінки резервуара роблять його особливо містким. Резервуар для сміття надійно кріпиться за ручкою на раму. Це запобігає ненавмисному випорожненню контейнера навіть у процесі транспортування.

  Эргономичная ручка

  Ергономічна ручка

  Ручка ергономічної форми дозволяє маніпулювати підмітальним пристроєм практично без зусиль. Регулювання ручки відповідно до зростання користувача здійснюється простим поворотом на 180°. Ручка легко знімається під час транспортування.

  Долговечный редуктор с защитным колпачком

  Довговічний редуктор із захисним ковпачком

  За рахунок прямої передачі ККД редуктора істотно більше, ніж у механізмів з ремінним приводом. Це полегшує керування агрегатом. Навіть коли використовується задній хід, дискові щітки рухаються у напрямку всередину, що дозволяє уникнути викиду сміття. Редуктори додатково оснащені захисними ковпачками, що запобігають попаданню на них води, пилу та грязьових частинок.

  Уплотняющий язычок

  Ущільнюючий язичок

  Ущільнюючі язички, розташовані з обох боків підмітального валика, утримують пил, що піднятий у повітря. У поєднанні з повітряними фільтрами, це дозволяє мінімізувати викид пилу в навколишнє середовище.

  Прижим щеток

  Притискний пристрій для щіток

  Використання притискного пристрою для щіток дозволяє щільно притиснути щетину до поверхні, що обробляється вздовж бордюрів, і тим самим досягти оптимального результату.

  Ефективна підмітальна система STIHL MutliClean.
  Підмітальна система STIHL MultiClean розроблена для ефективного прибирання великого, дрібного та мокрого сміття. Додатковий підмітальний валик у системі STIHL MultiClean PLUS, встановленої в підмітальні пристрої STIHL KGA 770, дозволяє прибирати навіть дрібний пил.

  Розумна концепція підмітання.
  Підмітальні щітки прибирають сміття попереду підмітального пристрою, щоб він потрапив під корпус інструменту.

  Зручне налаштування.
  Завдяки центральному налаштуванню висоти, підмітальні пристрої STIHL можуть приймати будь-яку поверхню. Підмітальні щітки, що виступають з боків та важіль притиску щіток (STIHL KGA 770) дозволяють легко підмітати навіть важкодоступні місця під стінами та бордюрами.

  Підмітання без пилу.
  Щільний корпус і два губчасті протипилові фільтри (STIHL KGA 770) затримують дрібний пил

  Додаткове обладнання

  Литий-ионная технология аккумулятора

  Літій-іонна технологія акумулятора

  Потужний літій-іонний акумулятор підходить для будь-якої акумуляторної техніки STIHL/VIKING. Число заряджання акумулятора може досягати декількох сотень разів. Без ефекту пам’яті з постійною напругою протягом всієї фази розрядки. Тривалість роботи така сама, як і у бензинового інструменту. Два класи потужності: AP 120 на 120 Вт*год та AP 160 на 160 Вт*год. З індикатором заряду. Можливість заряджання за допомогою зарядних пристроїв AL 100 або AL 300.

  Зарядное устройство

  Зарядний пристрій

  На вибір пропонується два зарядні пристрої: стандартний зарядний пристрій AL 100 та Швидкозарядний пристрій AL 300. AL 100 заряджає акумулятор AP 80 за 70 хв., AL 300 – за 25 хв. до 80%.

  Технічні характеристики Значення
  Акку-технологія литий-ионный
  Рекомендований акумулятор AP 100
  Вага без акумулятора 16 кг
  Ширина обробленої смуги 77 см
  Об’єм резервуару для сміття 50 л
  Для поверхонь площею приблизно. до 2.000 м²
  Рівень звукового тиску 1) 64 дБ(A)
  Гарантований рівень звукової потужності 1) 80 дБ(A

  Гарантія: 12 місяців.

 • Характеристики
  Тип інструменту

  Акумуляторний

  Походження бренду

  Німеччина

  Вес

  16.0 кг

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email