Підмітальна машина STIHL KG 550 (48600194705)

Артикул: 48600194705 Категорія:
Бренд: STIHL
7499грн
Є в наявності
 • Опис

  Надійний підмітальний пристрій STIHL Multi-Clean із двома дисковими щітками для майданчиків із твердим покриттям площею до 300 м². Стійкий, 25-літровий резервуар для сміття спустошується легко за допомогою зручних ручок. Підмітальний пристрій STIHL KG 550 швидко та акуратно підмітить бетонні, асфальтові та брущаті поверхні. Щетина, що виступає з боків, подбає про чистоту в кутах, по краях і вздовж бордюрів.

  Подметальная система STIHL MultiClean

  Підмітальна система STIHL MultiClean

  Дві щітки піднімають різні види сміття та переміщують їх відразу в контейнер. Навіть важкий і мокрий бруд, банки з-під напоїв чи пластикові пляшки не є проблемою. З додатковим підмітальним валиком, які є в системі STIHL MultiClean PLUS, навіть найдрібніший бруд, пил або пісок не залишаться осторонь. Завдяки тому, що бруд і сміття підійдуть перед щітками, нічого не застряє під підмітальним пристроєм, а відразу потрапляє в контейнер.

  Износоустойчивые щетки

  Зносостійкі щітки

  Щітки виготовлені з дуже зносостійкого нейлону, який багато років не потребуватиме заміни.

  Центральная регулировка высоты

  Центральне регулювання висоти

  Завдяки центральному регулюванню висоти Ви можете в одну мить налаштувати підмітальний пристрій відповідно до виду сміття або поверхні, що обробляється. Крім того, можна регулярно змінювати висоту щіток для досягнення оптимального результату протягом усього терміну їхньої служби.

  Практичный контейнер для мусора

  Практичний контейнер для сміття

  Особливо великий контейнер містить багато сміття, але не займає при цьому багато місця. Завдяки надійному кріпленню контейнера підмітальний пристрій можна транспортувати або зберігати в будь-якому положенні. Навіть якщо Ви поставите його на бік, сміття при цьому не висипатиметься з контейнера.

  Долговечный редуктор

  Довговічний редуктор

  За рахунок прямої передачі ККД редуктора істотно більше, ніж у механізмів з ремінним приводом. Це полегшує керування агрегатом. Навіть коли використовується задній хід, дискові щітки рухаються у напрямку всередину, що дозволяє уникнути викиду сміття.

  Боковые направляющие ролики

  Бічні напрямні ролики

  У процесі роботи обидва бічні ролики дозволяють вести агрегат строго вздовж стіни або бордюру. Одночасно вони надійно захищають пристрій та огородження оброблюваних поверхонь від пошкоджень.

  Технічні характеристики
  Робоча ширина 55 см
  Об’єм контейнера 25 л
  Продуктивність підмітання (теоретична) 1.600 м²/ч
  Для поверхонь площею приблизно. до 300 м²
  Вага 6 кг

   

  Гарантія 12 місяців

 • Характеристики
  Робоча ширина

  55см

  Об'єм баку

  25л

  Походження бренду

  Німеччина

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email