Підмітальна машина STIHL KG 770 (48600194706)

Артикул: 48600194706 Категорія:
Бренд: STIHL
16499грн
Є в наявності
 • Опис

  Високоефективний підмітальний пристрій для поверхонь із твердим покриттям та площею до 1500 м2. Підмітальна система STIHL Multi-Clean PLUS (з двома дисковими щітками і підмітальним валиком) справляється з різними видами сміття. Щітки, що виступають з боків, дозволяють досягти максимального ефекту, забезпечуючи чистоту по краях і вздовж бордюрів. Пристрій має місткий резурвуар для сміття (50 л), з ручками для зручного спустошення. Щітки виконані із зносостійкого нейлону із гарантією 4 роки. Ідеально підходить для внутрішніх приміщень, наприклад, складів та гаражів.

  Акумуляторна підмітальна машина Stihl KG 770

  • Центральне регулювання висоти
  • Система подачі повітря з двома губчастими повітряними фільтрами
  • Невелика вага
  • Ергономічна форма
  • Оптимальна передача потужності
  • Великий сміттєзбірник
  • Редуктори не потребують обслуговування
  • Компактен при транспортуванні
  • Робоча ширина: 77 см
  • Продуктивність: 0…1500 м²/год
  • Об’єм пилозбірника: 50 л

  Подметальная система STIHL MultiClean PLUS

  STIHL MultiClean PLUS

  Підмітальний пристрій здатний впоратися з різним сміттям. Дві дискові щітки піднімають бруд і переміщають її прямо в ємність, що знаходиться за ними. Додатковий підмітальний валик підбирає дрібний пил. Завдяки тому, що бруд піднімається потоком повітря перед щітками, грязьові частинки не потрапляють під агрегат. Щітки, що виступають з боків, гарантують, що вздовж стін і бордюрів також не залишиться ні скриньки.

  Центральная регулировка высоты щеток

  Центральне регулювання висоти щіток

  Завдяки центральному регулюванню висоти Ви можете в одну мить налаштувати агрегат відповідно до виду сміття або поверхні, що обробляється. Крім того, можна регулярно змінювати висоту щіток для досягнення оптимального результату протягом усього терміну їхньої служби.

  Практичный контейнер для мусора

  Резервуар для сміття

  Великий об’єм та високі стінки резервуара роблять його особливо містким. Резервуар для сміття надійно кріпиться за ручкою на раму. Це запобігає ненавмисному випорожненню контейнера навіть у процесі транспортування.

  Эргономичная ручка

  Ергономічна ручка

  Ручка ергономічної форми дозволяє маніпулювати підмітальним пристроєм практично без зусиль. Регулювання ручки відповідно до зростання користувача здійснюється простим поворотом на 180°. Ручка легко знімається під час транспортування.

  Долговечный редуктор с защитным колпачком

  Довговічний редуктор із захисним ковпачком

  За рахунок прямої передачі ККД редуктора істотно більше, ніж у механізмів з ремінним приводом. Це полегшує керування агрегатом. Навіть коли використовується задній хід, дискові щітки рухаються у напрямку всередину, що дозволяє уникнути викиду сміття. Редуктори додатково оснащені захисними ковпачками, що запобігають попаданню на них води, пилу та грязьових частинок.

  Уплотняющий язычок

  Ущільнюючий язичок

  Ущільнюючі язички, розташовані з обох боків підмітального валика, утримують пил, що піднятий у повітря. У поєднанні з повітряними фільтрами, це дозволяє мінімізувати викид пилу в навколишнє середовище.

  Прижим щеток

  Притискний пристрій для щіток

  Використання притискного пристрою для щіток дозволяє щільно притиснути щетину до поверхні, що обробляється вздовж бордюрів, і тим самим досягти оптимального результату.

  Ефективна підмітальна система STIHL MutliClean.
  Подметальная система STIHL MultiClean разработана для эффективной уборки крупного, мелкого и мокрого мусора. Дополнительный подметальный валик в системе STIHL MultiClean PLUS, установленной в подметальных устройства STIHL KGA 770, позволяет убирать даже мельчайшую пыль.

  Розумна концепція підмітання.
  Підмітальні щітки прибирають сміття попереду підмітального пристрою, щоб він потрапив під корпус інструменту.

  Зручне налаштування.
  Завдяки центральному налаштуванню висоти, підмітальні пристрої STIHL можуть приймати будь-яку поверхню. Підмітальні щітки, що виступають з боків та важіль притиску щіток (STIHL KGA 770) дозволяють легко підмітати навіть важкодоступні місця під стінами та бордюрами.

  Підмітання без пилу.
  Щільний корпус і два губчасті протипилові фільтри (STIHL KGA 770) затримують дрібний пил

  Технічні характеристики Значення
  Робоча ширина 77 см
  Об’єм контейнера 50 л
  Продуктивність підмітання (теоретична) 2.900 м²/ч
  Для поверхонь площею приблизно. до 1.500 м²
  Вага 13 кг

   

  Гарантія: 12 місяців.

 • Характеристики
  Робоча ширина

  77см

  Об'єм баку

  50л

  Походження бренду

  Німеччина

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email