Хіт

Садовий подрібнювач електричний STIHL GHE 105 (60070111175)

Артикул: 60070111175 Категорія:
Бренд: STIHL
10999грн
Є в наявності
 • Опис

  З електричним подрібнювачем STIHL GHE 105 ви протягом усього року можете використовувати для подрібнення середніх розмірів. Садовий подрібнювач особливо підходить, якщо ви хочете подрібнювати в основному деревне обрізання або обрізання живоплоту, в якому міститься велика кількість деревини. До 35 мм в діаметрі можна вимірювати гілки та гілки, які ефективно подрібнюються ріжучим блоком. Цей електричний подрібнювач має широкий отвір для листа конюшини, завдяки чому ви можете легко завантажувати нарізаний матеріал у подрібнювач. Але навіть м’який матеріал, такий як квітка або листя, перетворює STIHL GHE 105 на багату на поживні речовини суміш, яку легко компостувати. Змішані обрізки можуть бути додані через окремий довгастий отвір для заповнення.

  Ножова система Multi Cut 103

  Multi-Cut 103

  Ріжуча система Multi-Cut 103 з багатофункціональним зубчастим колесом для різання, ножем для тріски, що повертається, ножем-лопаттю і алюмінієвою протиріжучою пластиною дрібно ріже гілки і сучки і ретельно подрібнює м’який рослинний матеріал.

  Запобіжник

  Замок із запобіжним вимикачем

  При відкриванні кришок, що нагвинчуються, спрацьовує вбудований запобіжний вимикач. Він запобігає автоматичному запуску після збою в подачі живлення, наприклад після обслуговування або заміни ножів

  Отвір у вигляді листка конюшини

  Щоб ефективно і легко переробляти дуже розгалужені суки, VIKING розробили практичний отвір у формі чотирилисника. Додатковий прямокутний отвір служить для завантаження м’якого рослинного матеріалу в подрібнювач.

  Технічні характеристики

  Технічні характеристики Значення
  Максимальна товщина гілок до 35 мм
  Напруга електроживлення 230 В
  Похибка вимірювання звуку. тиску KpA 3 дБ(А)
  Рівень гучності звуку, гарантій LWA 104 дБ(А)
  Робочі обороти двигуна 2.800 Про/хв
  Вага 19 кг
  номінальна потужність 2.200 Вт
  номінальна потужність гілки та м’які рослинні відходи
 • Характеристики
  Потужність

  2,2кВт

  Товщина гілок

  до 35 мм

  Походження бренду

  Німеччина

  Вес

  19

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email