Садовий подрібнювач електричний STIHL GHE 250 (60080111030)

Артикул: 60080111030 Категорія:
Бренд: STIHL
15999грн
Є в наявності
 • Опис

  Якщо ви хочете, щоб речі були організовані в різних місцях саду, подрібнювач електричний STIHL GHE 250 надає вам універсальний робочий інструмент. Тверді або м’які, довгі або широкі обрізки – подрібнювач ножів подрібнює рослину, а також деревний садовий матеріал надійно, ефективно та швидко. Навіть гілки середнього розміру до 30 мм легко розбирають ножовий млин з кількома різальними дисками. Потужний електродвигун забезпечує плавний та потужний рух. Корпус і бункер поєднують у собі простоту використання та безпеку. Завдяки похилій вирві заповнення подрібнювача листям, гілками та рослинними залишками стало простіше. STIHL GHE 250 також можна легко транспортувати між місцем використання та приміщенням для зберігання.

  Похила завантажувальна вирва

  Зручна велика вирва спрощує завантаження подрібнювача STIHL. Воронка має шумоізоляцію та вбудований захист від бризок роблячи пристрій тихим та безпечним для користувача.

  Наклонная загрузочная воронка

  Мембранний вимикач
  Корпус подрібнювача STIHL оснащений мембранним вимикачем та робочим дисплеєм. З ними експлуатація садового подрібнювача інтуїтивно зрозуміла та спрощена. На цьому малюнку зображено GHE 355.

  Мембранний вимикач

  Електромеханічне захисне блокування ножа

  У разі відкривання кришки спрацьовує вбудований запобіжний вимикач. Він запобігає запуску двигуна після збою в подачі електроживлення, наприклад, при обслуговуванні або заміні ножів.

 • Характеристики
  Потужність

  2,8кВт

  Товщина гілок

  до 35 мм

  Походження бренду

  Австрія

  Вес

  27 кг

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email