Садовий подрібнювач електричний STIHL GHE 355 (60110111020)

Артикул: 60110111020 Категорія:
Бренд: STIHL
21999грн
Є в наявності
 • Опис

  Електричний подрібнювач STIHL GHE 355 повністю пристосовується до ваших вимог і до матеріалу, що підлягає обробці: незалежно від того, чи є великі кількості обрізки твердих дерев або більш м’яких рослинних залишків і зелених відходів. Його міцний електродвигун та ніж для сендвіча показують свої якості навіть при регулярному використанні. Використовуючи технологію токарної обробки BRS (Bladerotation-Reverse-System), ви можете у найкоротші терміни відрегулювати роботу ножів садового подрібнювача відповідно до поточного матеріалу, використовуючи поворотний перемикач. За годинниковою стрілкою твердий подрібнений матеріал нарізається на деревну тріску, і навпаки, подрібнювач перетворює зелені відходи з вашого саду на масу, що компостується. Великий бункер знаходиться на зручній робочій висоті. Таким чином, ви можете легко уявити розгалужені гілки та громіздкі урвища.

  Похила завантажувальна вирва

  Зручна велика вирва спрощує завантаження подрібнювача STIHL. Воронка має шумоізоляцію та вбудований захист від бризок роблячи пристрій тихим та безпечним для користувача.

  Наклонная загрузочная воронка

  Зворотна система обертання лез (BRS)
  За допомогою цього електричного подрібнювача STIHL напрямок обертання ножів можна легко змінити за допомогою поворотного вимикача. Завдяки зворотній системі обертання лез (BRS) використовуються конкретні ножі. При обертанні за годинниковою стрілкою гострі ножі подрібнюють твердий і дерев’яний рубаний матеріал. При обертанні проти годинникової стрілки ножі розривають м’які рослинні залишки в матеріалі, що компостується. Це означає, що великі обсяги можуть бути оброблені, тоді як ножі довго зберігають свою гостроту.

  Зворотня система обертання лез (BRS)

  Електромеханічне захисне блокування ножа

  У разі відкривання кришки спрацьовує вбудований запобіжний вимикач. Він запобігає запуску двигуна після збою в подачі електроживлення, наприклад, при обслуговуванні або заміні ножів.

 • Характеристики
  Потужність

  2,5кВт

  Товщина гілок

  до 40 мм

  Походження бренду

  Німеччина

  Вес

  30 кг

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email