Акумуляторний садовий підрібнювач STIHL SHA 56 (SA020117104)

7999грн
Є в наявності
 • Опис

  Акумуляторний вакуумний подрібнювач STIHL SHA 56 (SA020117104), оскільки він працює тихо завдяки електродвигуну та літій-іонному акумулятору системи STIHL AK, ви можете використовувати бездротовий пилосос STIHL SHA 56 для прибирання навіть у чутливих до шуму місцях. Залежно від ваших вимог ви можете перевести STIHL SHA 56 з режиму повітродувки в вакуумний режим всього за кілька простих кроків без використання інструментів.

  За допомогою регулятора швидкості ви можете безперервно регулювати потужність всмоктування та нагнітання та адаптувати її до ваших вимог. В обох робочих режимах рукоятка бездротового пилососа, що обертається, для листя SHA 56 забезпечує ергономічне робоче положення і зручність роботи. При подрібненні металева ріжуча зірка забезпечує ефективне подрібнення обрізків, особливо листя та обрізків живоплоту. Обрізки транспортуються безпосередньо в 40-літровий мішок для збирання STIHL SHA 56. Мішок для збирання висить прямо на вакуумному подрібнювачі SHA 56, тому вам не потрібно носити його на плечі. Ви можете прикріпити його всього за кілька простих кроків, а завдяки його асиметричній формі у вас буде багато місця для ніг. Дуже довга блискавка дозволяє легко висипати подрібнений матеріал.

  STIHL SHA 56 поставляється з двоступінчастою регульованою по довжині трубою нагнітання, щоб ви могли адаптувати її під свій зріст. Завдяки бічним вирізам трубка з меншою ймовірністю застряє в землі або всмоктується під час вакуумного подрібнення. Великий отвір у корпусі полегшує чищення STIHL SHA 56.

  З додатковими аксесуарами, такими як вигнута плоска насадка STIHL, ви можете ефективно використовувати STIHL SHA 56 для продування великих площ.

  Технічні характеристики

   

  Максимальна швидкість повітря 61 м/с
  Витрата повітря з круглим соплом 560 м³/г
  Продуктивність повітрям із плоским соплом 490 м³/г
  Рівень звукового тиску 81 дБ(А)
  Рівень вібрації праворуч 1,1 м/с²
  Час автономної роботи с АК30 до 30 хв
  Час автономної роботи с АК20 до 25 хв
  Час автономної роботи с АК10 до 12 хв
  Напруга 36в

  Без акумулатора та зарядного пристрою. 

  Гарантія 24 месяці.

 • Характеристики
  Потік повітря

  61м/с

  Походження бренду

  Німеччина

  Акумуляторна система

  STIHL AK

  Тип інструменту

  Акумуляторний

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email