Хіт

Садовий пилосос STIHL SH 86 (42410110930)

Артикул: 42410110930 Категорія: Тег:
Бренд: STIHL
13789грн
Є в наявності
 • Опис

  Садовий пилосос STIHL SH 86.

  Дуже потужний садовий пилосос. Ідеально підходить для збирання великих територій. Плавне регулювання обертів, пускова ручка STIHL ElastoStart, антивібраційна система STIHL, економний двигун 2-MIX, HD2 фільтр. Серійно з круглим та плоским соплом для переоснащення в повітродувку. Ергономічну роботу забезпечують фіксатор важеля газу та ручка з м’яким покриттям.

  Технології:

  Двигатель 2-MIX STIHL

  • Двигатель STIHL 2-MIX.
   Двотактовий двигун STIHL з технологією 2-MIX відрізняється більшою потужністю та тяговим зусиллям і при цьому на 20% меншими витратами палива в порівнянні з двотактовими двигунами STIHL такого ж об’єму, але без технології 2-Мих. У двигуні з’єднані циліндр із чотирьох-канальною технологією та продування. Також на 70% знижено рівень викидів відпрацьованих газів.

  Антивибрационная система STIHL

  • Антивібраційна система STIHL
   Знижує рівень вібрації до мінімального рівня і ти забезпечує високий рівень комфорту навіть при тривалому використанні пристрою.

  Фиксируемый рычаг газа с кнопкой паузы

  • Важіль газу із фіксатором.
   Важіль газу можна зафіксувати в будь-якому положенні між холостим ходом та повним газом. Короткий натиск кнопки “стоп” вимикає двигун. Після цього інструмент знову готовий до роботи.

  Фильт HD2

  • Фільтр HD2
   Фільтр HD2 з фільтруючого матеріалу на основі поліетилену має на 70% дрібніші пори, ніж у волокнистих та поліамідних фільтрів, що дозволяє йому затримувати найдрібніші частинки пилу. Він не вбирає олію, воду і дуже легко миється.

  STIHL ElastoStart

  • STIHL ElastoStart.
   Внаслідок підвищення тиску під час циклу стиснення в момент запуску двотактових двигунів виникають поштовхи, навантажують м’язи та суглоби. Пускова ручка з амортизаційним елементом ElastoStart помітно зменшує ці поштовхи. Спеціальний амортизаційний елемент, розташований у пусковій ручці, розширюється відповідно до тягової сили, і, таким чином, запуск відбувається рівномірно, без ривків.

  Наплечный ремень

  • Наплічний ремінь.
   М’які ремені на плечі STIHL полегшують роботу, особливо тривалу. Вони дають більшу свободу рухів та забезпечують комфорт при експлуатації інструменту. Наплічний ремінь входить до серійної комплектації інструментів STIHL.

  Ручной топливный насос

  • Ручний паливний насос.
   Наявність ручного паливного насоса (праймера) у повітродувних пристроях полегшує пусковий процес та скорочує кількість ривків необхідних для запуску двигуна. При натисканні на праймер камера карбюратора заповнюється паливною сумішшю. Таким чином, при запуску забезпечується достатня кількість палива для утворення паливно-повітряної суміші та значно зменшується кількість пускових ривкових зусиль.

  Система управления одной рукой, с мягкой ручкой

  • Управління однією рукою, ручка із м’яким покриттям.
   Ергономічна ручка з м’яким, приємним на дотик покриттям. Керування пристроєм здійснюється легко та надійно, адже рука знаходиться на ручці. Важіль газу можна зафіксувати в будь-якому положенні між холостим ходом та повним газом. Переваги цієї опції відчуваються під час тривалої роботи. Вам не потрібно натискати на важіль газу.

  Мешок для всасывания

  • Великий текстильний мішок на блискавці.
   Всі садові пилососи STIHL серійно оснащені великим текстильним мішком на блискавці, об’ємом 45 л, зробленого з тканини, яка не пропускає пилу. З великою блискавкою для зручного чищення мішка від подрібненого матеріалу.
  Технічні характеристикиЗначення
  Робочий об’єм27,2 cм³
  Вага 1)12,8 Pounds
  Вага 1)5,8 кг
  Робочий об’єм1,66 cu-in
  Рівень звукового тиску 2)93 дБ(A)
  Потужність0,8/1,1 кВт/л.с.
  Рівень гучності 2)106 дБ(A)
  Рівень потужності звуку 3)104 дБ(A)
  Рівень вібрації вліво/вправо 4)2,5/2,5 m/s²
  Потік повітря 5)453 cf/min
  Макс.потік повітря810 м3/ч
  Макс.потік повітря477 cf/min
  Об’єм мішка45 л
  Об’єм бака14,9 fl oz
  Об’єм бака0,44 l
  Кількість оборотів Pmax8.000 об/хв
 • Характеристики
  Швидкість потоку

  74 м/с

  Потік повітря

  770 м3/г

  Объем мешка

  45л

  Походження бренду

  Німеччина

  Тип інструменту

  Бензиновий

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email