Повітродувка акумуляторна STIHL BGA 60 SET (BA040115948)

Артикул: BA040115948 Категорія:
Бренд: STIHL
12199грн
Є в наявності
 • Опис

  Повітродувка акумуляторна STIHL BGA 60 SET (BA040115948): нова акумуляторна повітродувка із системи AK. У комплекті з акумуляторною батареєю STIHL АК 30 та зарядним пристроєм STIHL AL 101.
  STIHL BGA 60 – найпотужніша повітродувка в системі AK. Нова бездротова повітродувка відрізняється оптимізованим балансом пристрою та продуманою концепцією управління. Завдяки практичному керуванню однією рукою бездротовою повітродувкою можуть користуватися як правші, так і шульги. Нагнитаюча трубка, що легко регулюється, адаптується до розміру тіла, робить роботу особливо приємною. З витратою повітря 780 м ³ / год ви женете перед собою осіннє листя з великою ефективністю. Якщо листя мокре або витоптане, режим форсування забезпечує особливо високу швидкість повітря. Потенціометр для індивідуального регулювання потужності вентилятора дає можливість працювати з нижчою швидкістю вентилятора, коли листя особливо сухе, що значно продовжує термін служби батареї. У системі STIHL AK потужні акумулятори також можна використовувати у багатьох інших корисних пристроях.

  Здуйте листя тихо, як шепіт, за допомогою акумуляторної повітродувки STIHL BGA 60.
  Листя на вулицях і тротуарах швидко стає небезпечним для пішоходів і велосипедистів, особливо коли вони мокрі. За допомогою повітродувки видалити слизький шар швидше і простіше, ніж за допомогою граблів і віника, навіть сухе осіннє листя можна здути ефективно і за короткий час. Але: Згідно з постановою про захист від шуму, повітродувки з бензиновими двигунами можна використовувати тільки в житлових районах у будні з 9:00 до 13:00 і з 15:00 до 17:00. З іншого боку, особливо тихі пристрої, такі як акумуляторна повітродувка STIHL BGA 60, можуть працювати безперервно з 7:00 до 20:00. Через надзвичайно низький рівень шуму користувач також має ту перевагу, що він може використовувати повітродувку з живленням від акумулятора без захисту органів слуху.

  Повітродувка акумуляторна STIHL BGA 60 SET (BA040115948): ПОТУЖНА З ЗРУЧНИМ РЕГУЛЮВАННЯМ ДОВЖИНИ НАГНІТАЮЧОЇ ТРУБКИ.

  Акумуляторна повітродувка STIHL BGA 60 має особливо високу продуктивність очищення, яку ви можете використовувати оптимально контрольовано завдяки регульованій силі обдуву. Незважаючи на високу продуктивність, цей повітродувка працює тихо, тому вам не потрібно носити засоби захисту слуху. Це також дає змогу працювати поблизу будинків і в місцях, чутливих до шуму.

  За допомогою акумуляторної повітродувки STIHL BGA 60 ви можете використовувати будь-яку батарею системи STIHL AK. Рекомендуємо для роботи використовувати акумулятор STIHL AK 30. Ця повітродувка для листя має регульовану по довжині нагнітаючу трубу, яка оснащена металевим кільцем на своїй круглій насадці.

  • Сопло з налаштуванням по довжині (нова версія)
  • Металеве кільце сопла
  • Плавне регулювання потужності
  • Режим Boost

  Для очищення тротуарів та інших сухих поверхонь: повітродувка BGA 60
  Акумуляторна повітродувка для листя призначена для амбітних приватних користувачів BGA 60 від STIHL – це правильна підтримка, якщо ви хочете очистити вулиці, доріжки, стоянки чи інші сухі поверхні від листя, трави, паперу та іншого сміття, що випадає з повітря.

  Оснащення:

  • Регульована насадка

  Повітродувна труба, що регулюється по довжині, має 3 позиції. Таким чином, обробку поверхні можна проводити зовсім близько до землі, це особливо ефективно при здуванні мокрого листя або сміття.

  • Ідеальна збалансованість агрегату

  Завдяки ідеальній збалансованості агрегату його вага розподіляється максимально зручно для користувача.

  • М’яка ергономічна рукоятка

  М’яка рукоятка ергономічної форми з блокуванням курка газу та курком газу (ввімкнення/вимкнення) значно знижує вібрацію, і тим самим зменшує втому рук від роботи.

  • Проміжне положення фіксації акумулятора
   Для зручності транспортування та зберігання агрегату акумулятор можна зафіксувати у пристрої, не підключаючи його до контактів. Акумулятор захищений від випадання з шахти.
  • Вушко для підвішування

  Для зручності зберігання агрегату є вушко для підвішування його на стіну.

  Технічні характеристики:

  Максимальний потік повітря – 950 м³/год
  Швидкість повітряного потоку – 459 м/с
  Вага – 3,5 кг
  Макс. потік повітря – 950 м³/год
  Вага без акумулятора – 2,3 кг
  Max. потік повітря – 558 cf/min
  Напруга живлення – 36 В
  Сила повітряного потоку – 15 Н
  Макс. швидкість повітря – 69 м/с
  мaкс.швидкість видування – 155 mph
  Макс. потік повітря – 780 м³/год
  Рівень звукового тиску – 76 дБ(А)
  Рівень гучності – 89 дБ)А)
  Рівень вібрації справа – 1,2 м/с²
  Час роботи з AK 20 – до 13 хв
  Час роботи з AK 30 – до 16 хв

  Гарантія: 24 місяці

 • Характеристики
  Акумуляторна система

  STIHL AK

  Тип інструменту

  Акумуляторний

  Швидкість потоку

  68 м/с

  Походження бренду

  Німеччина

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email