Хіт

Бензоріз STIHL TS 420 (42380112810)

Артикул: 42380112810 Категорія: Тег:
Бренд: STIHL
31349грн
Є в наявності
 • Опис

  Бензоріз STIHL TS 420. Універсальний, легкий та зручний бензоріз потужністю 3,2 кВт для використання з відрізним диском Ø350 мм. Інноваційний довговічний повітряний фільтр із системою попереднього очищення типу “циклон” сприяє збільшенню терміну експлуатації та міжсервісний інтервал. За рахунок низького рівня вібрації досягається високий робочий комфорт. Для роботи в ручному режимі або за допомогою направляючого візка FW 20.

  Технології:

   

  • Напівавтоматичний натяг ременя
   Після відкручування затискних гвинтів натяг клинового ременя встановлюється автоматично під дією пружини. Цим досягається якісна передача потужності при невеликому зносі.

  Антивибрационная система STIHL

  • Антивібраційна система STIHL
   Буферні елементи запобігають передачі вібрації двигуна на руки. Це заощаджує сили при ручному обрізанні.

  Двигатель 2-MIX STIHL

  • Двигун 2-MIX STIHL
   При продуванні циліндрів двигуна між відпрацьованою сумішшю в камері згоряння і свіжою сумішшю в картері утворюється повітряний прошарок, що не містить палива. Цей прошарок зменшує втрати палива при продуванні камери згоряння, і, відповідно зменшує навантаження на людину і навколишнє середовище.

  Декомпрессионный клапан

  • Декомпресійний клапан.
   Декомпресійний клапан при запуску двигуна випускає частину стиснутої суміші з циліндра. Внаслідок цього необхідно для запуску тягове зусилля на пусковому тросі значно зменшується. Оператору стає легше працювати, а система запуску зношується менш інтенсивно.

  Фильтрация воздуха с предварительной очисткой

  • Довговічний повітряний фільтр
   Довговічний повітряний фільтр із попереднім очищенням типу «циклон» вже на першому етапі фільтрує до 80% частинок пилу, що міститься в повітрі, всмоктується. На відміну від традиційних систем, пил не збирається в пористому фільтрі, а сепарується і викидається назовні. Таким чином, чищення пористого фільтра не потрібне.

  Эргономичная форма рукоятки

  • Ергономічна форма рукоятки
   Сучасний ергономічний дизайн забезпечить оптимальне положення для утримання інструменту. Кругла рукоятка забезпечує високий рівень комфорту під час роботи у будь-якому положенні.

  Компенсатор

  • Компенсатор.
   Компенсатор STIHL – регулюючий елемент у карбюраторі – запобігає перенасиченню суміші у разі значного забруднення фільтра. Таким чином, потужність залишається постійною протягом тривалого часу. Фільтр вимагає очищення, коли забито близько 80% поверхні. Це дозволяє працювати довше без перерви.

  Ручной топливный насос (выпускной клапан)

  • Ручний паливний насос (випускний клапан)
   За допомогою ручного паливного насоса можна вручну підкачати пальцем паливо в карбюратор. Це дозволяє скоротити кількість пускових рухів після тривалої перерви в експлуатації.

  Штуцер для подключения воды

  • Штуцер для підключення води
   Завдяки серійному патрубку для підключення води разом із системою розбризкування вода подається в бензореза, а пил, що утворюється при обрізанні, ефективно зв’язується. Він розташований на інструменті таким чином, що не заважає в процесі роботи.

  Магниевый кожух

  • Магнієвий захист.
   Захист для відрізних дисків STIHL із магнієвого сплаву, виготовлений методом лиття під тиском. Сприяє значному зменшенню ваги. Регулятор положення захисту та система подачі води у новому ергономічному виконанні. (Ілюстрація-приклад)

   

  Технічні характеристики

   

  Робочий об’єм 66,7 cм³
  Потужність 3,2/4,4 кВт/к.с.
  Вага 9,7 кг
  Об’єм паливного бака 0,71 л
  Діаметр відрізного диска 350 мм
  Максимальна кількість обертів 9.000 об/хв
  Максимальна глибина різу 125 мм
  Рівень вібрації вліво/вправо 3,9/3,9 м/с²
  Рівень звукового тиску 98 дБ(A)
  Рівень звукової потужності 109 дБ(A)

   

  Гарантія: 24 місяці

 • Характеристики
  Тип інструменту

  Бензиновий

  Потужність

  3,2кВт

  Діаметр диска

  Зовнішній-350мм. Внутрішній-20мм.

  Походження бренду

  Німеччина

 • Відгуки (1)
  • Представитель компании STIHL
   Представитель компании STIHL

   Лучший в своем классе!

  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email

 • Аксесуари