Акумуляторний комбі-мотор Stihl KMA 80 R (FA080116800)

12999грн
Є в наявності
 • Опис

  Акумуляторна комбісистема Stihl KMA 80 R (FA080116800) ідеальний інструмент для тих, хто хоче отримати максимальну універсальність. Потужний і легкий акумуляторний комбідвигун з високим моментом, що крутить. Три ступені потужності для енергоефективної безшумної роботи, поєднується з усіма комбіінструментами, ремінь на плечі, вага 4,3 кг.

  Особливості моделі:

  • Регульована передня ручка
  • Передня ручка легко регулюється (обертання на 360 градусів) для зручності.
  • Легкі та компактні акумуляторні двигуни STIHL вимагають мінімального обслуговування, відрізняються низьким рівнем шуму та вібрації.
  • Всі продукти STIHL з акумуляторним джерелом живлення мають фіксуючу клямку, яка призначена для запобігання ненавмисному включенню агрегату при вставленій батареї.

  КОМБІНОВАНИЙ МОТОР НА АКУМУЛЯТОРІ KMA 80 R: КОМБІНОВАНИЙ МОТОР З СИЛЬНОЮ ПОТУЖНІСТЮ ТА РЕГУЛЮВАННЯМ ШВИДКОСТІ

  Якщо ви виконуєте різноманітні вимогливі приватні роботи у своєму домашньому саду та хочете бути максимально гнучкими, акумуляторна комбісистема STIHL KMA 80 R стане гарним вибором. Ви можете використовувати її з багатьма комбінованими інструментами. Завдяки швидкому з’єднанню з поворотним гвинтом ви можете за допомогою швидкоз’ємного з’єднання з поворотним гвинтом закріпити потрібний інструмент кріплення від STIHL KombiSystem до валу всього за кілька простих кроків. Оскільки перший комбінований двигун із системи STIHL AK працює дуже тихо, ви можете використовувати його також у чутливих до шуму місцях.

  STIHL KMA 80 R оснащено потужним безщітковим електродвигуном і добре збалансовано, щоб ви могли комфортно використовувати його з різними комбінованими інструментами. Залежно від застосування ви можете регулювати регулювання швидкості за допомогою 2 рівнів швидкості безпосередньо на ручці керування. В режимі ECO (рівень 1) для полегшення роботи KMA 80 R від STIHL споживає менше енергії, що подовжує термін служби акумулятора. Якщо ви хочете використовувати повну швидкість, просто переключіться на рівень 2 за допомогою повзункового перемикача.Залежно від підключеного комбінованого інструменту, швидкість також можна регулювати безперервно.

  Універсальна ручка з м’якими компонентами забезпечує гнучкість і високу свободу рухів навіть у обмеженому просторі. Використовуючи систему швидкого зняття, ви можете відрегулювати ручку під свій зріст, щоб завжди мати ергономічне робоче положення.

  Якщо ви хочете комфортно працювати протягом тривалого періоду часу, ви можете прикріпити одинарний ремінь для транспортування STIHL, що входить в стандартну комплектацію, до обертового вушка для підвішування. За допомогою опціональної підставки STIHL корпус двигуна захищений від контакту з землею, а також у вас є додаткова ручка.

  • Одиничний пристрій без акумулятора та без зарядного пристрою
  • Потужний комбінований двигун з високим крутним моментом, що працює від батареї
  • Легкий у використанні завдяки малій вазі
  • Комбінується з усіма комбінованими інструментами (крім FSB-KM)
  • Для використання в зонах, чутливих до шуму

  Круговая рукоятка (R) с ограничителем шага

  Кругова рукоятка (R) з обмежувачем кроку

  Кругова ручка ідеально підходить для роботи в тісному просторі. Оптимальний варіант для використання комбіінструменту, такого як мотосекатор. Щоб базові двигуни з круговою рукояткою можна було використовувати з усіма комбі-інструментами без дооснащення, комплект поставки входить обмежувач.

   

  Быстродействующая муфта

  Швидкодіюча муфта

  Швидкодіюча муфта роз’єднується простим ослабленням Т-подібного гвинта. Штекерний роз’єм можна роз’єднати. При надяганні комбіінструменту вбудована в муфту направляюча автоматично забезпечує обертання приводного валу завжди у потрібному напрямку. Інструмент не потрібний.

   

  Разъемный шток

  Роз’ємний шток

  Розбирання в два рахунки – це істотна перевага роз’ємних штоків комбісистеми та розбірних мотокосів. Інструмент не потрібний. Агрегати без проблем розміщуються в багажнику і легко складуються.

   

  Технічні дані Значення
  Номінальна напруга В 36
  Вага кг 1) 4,3
  Рівень звукової потужності дБ(A) 2) 102
  Рівень звукового тиску дБ(A) 2) 91
  Рівень вібрації, ліворуч/праворуч м/с² 3) 5,0/5,0
  У поєднанні з BG-KM: зусилля нагнітання повітря Н 15
  У поєднанні з BG-KM: швидкість повітряного потоку (м/с) з круглою насадкою м/с 4) 58
  У поєднанні з BG-KM: витрати повітря з круглою насадкою м³/год 4) 815
  У поєднанні з BG-KM: макс. швидкість повітряного потоку м/с 67
  У поєднанні з BG-KM: макс. витрата повітря м³/ч 5) 1 110

  Гарантія: 24 місяці.

 • Характеристики
  Походження бренду

  Німеччина

  Акумуляторна система

  STIHL AK

  Вага

  4,3 кг

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email