Культиватор STIHL MH 685 (62410113932)

Артикул: 62410113932 Категорія:
Бренд: STIHL
29999грн
Є в наявності
 • Опис

  Швидко, надійно та ефективно, культиватор STIHL MH 685 може використовуватись для різних типів ґрунту та типів місцевості. Потужний бензиновий двигун дозволяє культивувати цілину без зусиль. Антивібраційна система елементи якої розташовані між корпусом коробки і кермом ефективно знімають вібрації з керма, дозволяючи тривалий час не втомлюватися оператору. Для забезпечення високого рівня комфорту висота та поворот керма легко регулюються на центральній панелі. Для зберігання культиватор можна скласти. Завдяки гальмівній шпорі мотоблок культивує на задану глибину та зберігає рівний рух по грядках. Робоча ширина може бути відрегульована від 85 см до 60 см за бажанням, це дозволяє обробляти вужчі грядки. Міцна коробка передач з алюмінію, Черв’яковий вал із загартованої сталі та черв’ячне колесо із бронзового сплаву забезпечують довгий термін служби. Задня пара коліс складається під час роботи та призначена для транспортування або зберігання MH 685.

   

  Положення для очищення фрез
  У положенні очищення ріжучі ножі мотики STIHL можна легко чистити, збирати та розбирати.

  Просте керування газом
  Культиватор STIHL можна керувати двома ручками. Регулятор дросельної заслінки знаходиться в близькій досяжності, тому управління швидкістю на кермі може здійснюватися великим пальцем під час управління культиватором. Це дозволяє точно змінювати потужність культиватора під час культивування.

  Система захисту від вібрації
  Антивібраційна система вбудована в лонжерон двигуна культиватора STIHL. Знижує вібрації на ручках управління, що знижує навантаження руки опрератора при культивуванні протягом багато часу.

  Фрези
  Ріжучі ножі культиватора STIHL мають особливу форму, завдяки якій вони дуже ефективно культивують землю, спочатку зрізуючи ґрунт, а потім подрібнюючи його.

  Розбірний набір фрез
  Розбірний комплект фрези культиватора STIHL дозволяє регулювати робочу ширину. Таким чином, посів може здійснюватися у вузькому інтервалі рядів. Бічні диски захищають посіви при оранці.

  Поворотна гальмівна шпора
  Глибина культивації може регулюватися за допомогою гальмівної шпори. Поворотне відведення полегшує роботу з культиватором STIHL у вузьких проходах та на вигинах. Крім того, він легко доступний, регулюється по висоті в 3 напрямках і не випадає.

   

  Два колеса для транспортування
  Цей культиватор STIHL має ззаду два колеса для транспортування, що легко і швидко складаються на час роботи.

  Регульоване кермо
  Кермо культиватора STIHL регулюється без інструментів – його можна регулювати як по висоті, так і з боків. Ручки можна скласти для зручного транспортування чи компактного зберігання культиватора.

   

  Двигун OHV Kohler із SmartChoke
  Цей культиватор STIHL оснащений двигуном Kohler із сучасною технологією OHV. Верхні клапани забезпечують особливо чисте та ефективне згоряння суміші бензин-повітря. Тип двигуна забезпечує високу продуктивність обробітку грунту та характеризується стабільністю. Система легкого запуску дозволяє запустити двигун без будь-яких зусиль. Двигуни Kohler вважаються одними з найкращих у світі.

   

  Технічні дані

  Тип двигуна Serie HD775 OHV SC
  Робоча ширина см 60
  Номінальна потужність при робочій частоті обертання об/хв 2,9 кВт/3,9 л.с. 3.000 об/хв
  Робоча швидкість обертання об/хв 3.000
  Вага інструменту кг 46
  Номінальна потужність 2,9 кВт/3,9 к.с.
  Робоча ширина см 85
  Діаметр Ø мм 320
  Виміряний рівень звукового тиску LpA дБ (A) 80
  Рівень вібрації ahw м/с² 4,4
  Кількість орних елементів 2 x 2 та диски
  Коефіцієнт нестійкості K м/с² 2,2
  Привід комплекту для орання 1V + 1R
  Вага інструменту кг 46
  Гарантований рівень звукової потужності LwA дБ(A) 93
  Виміряний рівень звукового тиску LpA дБ(A) 80

   

  Гарантія: 12 місяців

   

   

 • Характеристики
  Потужність

  2,9кВт

  Робоча ширина

  85 см

  Походження бренду

  Німеччина

  Вес

  46 кг

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email